fbpx
життєві історії
– Я не розумію, як вона так може! Вийшла на пенсію, щоб поїхати відпочивати! А хто з онуками сидіти буде?! Ми так розраховували на її допомогу! – обурюється моя знайома, чия свекруха недавно відзначила сій ювілей і з легким серцем покинула роботу, щоб здійснити свою давню мрію – подорожувати!

– Я не розумію, як вона так може! Вийшла на пенсію, щоб поїхати відпочивати! А хто з онуками сидіти буде?! Ми так розраховували на її допомогу! – обурюється моя знайома, чия свекруха недавно відзначила сій ювілей і з легким серцем покинула роботу, щоб здійснити свою давню мрію – подорожувати.

– А чому ви розраховували на її допомогу, не поцікавившись її планами? – акуратно питаю я.

– Так ми і не думали, що вона таке витворить! Думали, що вона як нормальна бабуся буде нам допомагати, сидіти з онуками. Ми ж молоді, нам треба насолоджуватися життям. – Не вгамовувалася моя знайома.

– А їй не треба насолоджуватися життям? – цікавлюся я.

– Ну у неї все життя позаду, пенсія – не життя, – заявила знайома.

– І тому ви вирішили «добити» її своїми дітьми, так? – намагаюся її підколоти.

– Правильні бабусі ПОВИННІ сидіти з онуками, а не по морях роз’їжджати! – моя знайома ніяк не хотіла миритися з тим, що у свекрухи інші плани на своє життя.

Люди настільки звикли навішувати на пенсіонерів роль няньок при маленьких онуків, що деяких навіть ображає бажання літньої людини відпочити на старості років, а не возитися з дітьми.

Багато молоді сім’ї чомусь планують своє життя, розраховуючи на допомогу бабусь і дідусів, при цьому поцікавитися їхніми планами не вважають за потрібне і обурюються, коли ті не хочуть жити за їхнім планом.

Звичайно, добре, коли бабусі й дідусі готові сидіти з онуками і допомагати вам з вихованням. Але не потрібно думати, що це їх обов’язок. Свою обов’язок по вихованню вони виконали, коли ростили вас, а ваші діти – це тільки ваша турбота.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page