fbpx
життєві історії
Я не скаржилася, не вимагала, щоб Максим перестав віддавати дітям і колишній дружині майже всю зарплату. Що називається, ставилася до ситуації з розумінням… І раптом я випадково дізналася, що ніякої колишньої дружини і дітей у Максима немає!

Після розлучення з першим чоловіком я довго не могла ны з ким познайомитися. Та й ніколи було – доводилося багато працювати і займатися сином. З роботою налагодилося, син підріс, став самостійнішим. І я, нарешті, отримала можливість зайнятися своїм особистим життям.

Звичайно, і за минулі роки зустрічалися чоловіки, які хотіли зав’язати зі мною стосунки. Але вони або не подобалися мені, або були одружені. А хотілося не коханця, а чоловіка. Подруга подала мені ідею – поїхати відпочивати в наш місцевий санаторій. Я купила путівку, поїхала. І несподівано познайомилася з цікавим чоловіком з мого міста! Чоловік моєї мрії!

Максиму було 36 років, як і мені. Три роки тому він розлучився і з тих пір платив аліменти на двох дітей.

Працював менеджером в торговій фірмі, хоча за освітою був педагогом. Викладав в молодості в коледжі, але після народження первістка довелося кинути малоприбуткову роботу і перекваліфікуватися в торговці.

Тільки ось справи в його фірмі, на жаль, йшли ні добре, ні погано – конкуренція в останні роки стала занадто велика.

Максим переїхав до мене, в мою «двушку». Сам він після розлучення з дружиною жив з батьками, окремої квартири не мав.

«Не заробив і не накрав на власне житло, такий вже я непрактичний, на жаль!» – любив він говорити з тяжким зітханням і іронічною посмішкою.

Ми вирішили не розписуватися, а пожити якийсь час «так» – придивитися один до одного, переконатися, що з нас вийде пара, здатна до старості років прожити разом.

Все йшло добре, не рахуючи того, що у Максима раптово почалися грошові проблеми. Пов’язані вони були з дітьми. Адже як у нього вийшло з розлученням? Дружина загуляла з одним, той пішов з сім’ї, вона теж розлучилася з Максимом.

А потім новий чоловік раптово викинув фінт – повернувся до першої дружини. Невірна дружина Максима виявилася в скрутному становищі, і замість належних аліментів Максиму довелося повністю взяти забезпечення дітей на себе.

Я не скаржилася, не вимагала, щоб Максим перестав віддавати дітям і колишній дружині майже всю зарплату. Що називається, ставилася до ситуації з розумінням… І раптом я випадково дізналася, що ніякої колишньої дружини і дітей у Максима немає!

Як дізналася? Так місто наше не дуже велике, знайшлися спільні знайомі… А попутно з’ясувалася ще одна вражаюча річ. Виявляється, Максим вже кілька років виплачував кредит за квартиру в елітній новобудові, де на даний момент жили квартиранти.

Вийшло, що Максим і з квартирантів брав гроші, і витрачав на покриття кредиту три чверті зарплати – хотів скоріше розрахуватися з боргами. А колишню дружину і дітей він вигадав навмисне, для мене. Щоб я не дивувалася, що він приносить додому мало грошей, не висувала претензії.

Ось так. Прожила з чоловіком півтора року і навіть не запідозрила, що він такий хитромудрий обманщик і жмот.

Наступного ранку після непростої розмови Максим від мене поїхав. Прийшла я ввечері з роботи додому, а його і речей вже немає. І більше – ні дзвінків, нічого! Ніби й не було у нас ніяких близьких стосунків, ніби ми і не жили разом, не будували планів на майбутнє.

Рік по тому я дізналася, що Максим перебрався в нову квартиру – виплатив кредит.

Начебто він поки не одружений. Він взагалі не був жодного разу одружений, жив тільки цивільними шлюбами. Така, мабуть, це людина. Бог йому суддя. Але як же я так промахнулася з вибором нареченого, дозволила йому фактично жити за мій рахунок?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook