fbpx
життєві історії
Я не вкрала з родини чужого чоловіка, а прийшла і забрала свого мужчину. І вважаю, що я права на всі сто відсотків. Так, я, мабуть, та сама, про кого дружини зі злістю кажуть різні неприємні речі, називаючи нас різними неприємними словами. Але повірте, все не просто. Про дружину і сина Льоша ніколи нічого не говорив, ніколи не поспішав додому

Я не вкрала з родини чужого чоловіка, а прийшла і забрала свого мужчину. І вважаю, що я права на всі сто відсотків.

Так, я, мабуть, та сама, про кого дружини зі злістю кажуть різні неприємні речі, називаючи нас різними неприємними словами. Але повірте, все не просто.

Ми з Олексієм зустічаємося трохи більше року, працюємо зараз разом в одному проекті.

Мені 23 роки, йому 38.

Про дружину і сина Льоша ніколи нічого не говорив, ніколи не поспішав додому. У мене навіть приводу підозрювати не було, що він одружений, хоча ті, хто з ним ближче працює, завжди косо і дивно на мене дивилися.

А головне, ми частіше проводили час у нього вдома, могли жити деякий час разом. Тільки тепер я зрозуміла, що це була його друга квартира. Я була дуже щаслива і рада, бо розуміла, що все у нас йде до весілля.

І ось я дізналася, що чекаю дитинку, відразу повідомила про це Льоші.

Ось тоді він і розповів, що одружений. Я, звичайно, не знала, як і реагувати на почуте. Олексій став запевняти, що дружину не давно любить, що вони збираються розлучатися, що тоді він на мені все одно одружиться, і все у нас буде чудово.

Я була розгублена. Вирішила залишитися поки що з ним Олексієм, все-таки я його кохала і втрачати не хотіла, особливо зараз, коли я в такому положенні.

Розлучення їх зараз тривало десь півроку, дружина його дала, але мене якось підкараулила біля роботи і стільки гидот наговорила, що на душі довго було дуже бридко.

Виходить, я зруйнувала сім’ю, хоча дуже хочу вірити, що я не винна в цьому, я ж довго про них не знала наввіть!

…Зараз ми з Льошею разом вже два роки, підростає донечка. Ми щасливі.

Тому я і вважаю, що не завжди все однозначно. Я не вкрала з родини чужого чоловіка, а прийшла і забрала свого мужчину. І вважаю, що я права на всі сто відсотків. Колишня дружина Олексія, на скільки я знаю, теж зустріла чоловіка і у неї все добре.

Автор: Ксенія

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook