fbpx
життєві історії
Я не знала, як і реагувати! Побачила на невістці свої прикраси, які дарувала першій невістці для доньки, моєю улюбленої онуки. Оксанці вже 16 років, а носить їх молода дружина сина, яку я терпіти не можу. Сказала синові, щоб повернув мені гроші за них, байдуже мені, що вони іпотеку платять

Першою моєї невістки не стало, коли Оксанці було 12 років. Тільки завдяки мені синові і онучці вдалося справитися з втратою. Допомагала їм у всьому, підтримувала. 

Три роки син був сам, а потім привів в дім нуву дружину. Вона мені одразу не сподобалася! По-перше, надто молода: 27 років. Ну і на вигляд – вертихвістка. Вся з себе, д орогий одяг, салони краси їй подавай. Працює менеджером з прожаж в агенстві нерухомості.

Щось приготувати, прибрати – ні палець об палець. Готують, як і раніше, син та Оксанка, а прибирати до них тепер якась жіночка приходить раз на тиждень.

Та все б то нічого, я б не лізла. Мені головне що? Щоб син щасливий був і Оксанці щоб добре. Мілена наче онучку не ображає, син говорить, що вони як подруги.

Але минулого тижня дещо сталося. Я не знала, як і реагувати! Побачила на невістці свої прикраси, які дарувала першій невістці для доньки, моєю улюбленої онуки! Оксанці вже 16 років, а носить їх молода дружина сина, яку я терпіти не можу.

Сказала синові, щоб повернув мені гроші за них, і нехай носить тоді, хто хоче! Бо вважаю, що це нахабство! Я родинні прикраси, які мені вже ні до чого, передала Ніні, щоб вона зберігала їх для Оксани. А тут – таке!

Байдуже мені, що вони іпотеку платять, хоча син дуже образився. Але ж не заберу я назад коштовності. не зніму їх з Мілени!

Нехай відддають грошима, а я їх Оксані на рахунок покладу. Я категорично заявила про це Степанові, без варіантів. Треба буде – дійде до суду. Та думаю, що це їм не потрібно, бо зараз син хоч і не спілкується зі мною, та на картку невелику суму перевів – починає відддавати.

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook