fbpx

Я не знаю, що й робити, навіть в храм до священника думаю йти питатися. Ми з хлопцем у Львові живемо разом вже два роки. Вирішили ми побратися, а мама й тато не дають благословення, бо мій коханий народився й жив до 5 років у Москві, там має рідню. Та він не спілкується з ними. Вже кілька машин купив для фронту. Мріємо про приватний будиночок у Винниках. Плачу щоночі через все це

Я не знаю, що й робити, навіть в храм до священника думаю йти питатися. В моєму житті виникла дуже непроста ситуація.

Я зустрічаюся з Владиславом вже майже 5 років, кохаємо одне одного, все у нас добре. Обоє працюємо, хочемо бути разом, будувати свою родину і власне майбутнє.

Останні два роки ми з хлопцем живемо у Львові разом, орендуємо квартиру і збираємо потихеньку на власне житло, мріємо про приватний будиночок у Винниках.

І ось недавно ми вирішили побратися, узаконити наші стосунки і рухатися далі наміченим планом. І ось тут виникли ці складнощі й непорозуміння з моїми близькими. Я вже не знаю що робити, плачу щоночі через все це.

Справа втому, що мої мама й тато не дають благословення на наш з Владом шлюб і взагалі говорять постійно, що мені треба його залишити. І все через те, що мій коханий народився й жив до 5 років у Москві, там має рідню.

Але він зовсім не спілкується з ними, викреслив їх назавжди зі свого життя. Більш того, Влад особисто вже купив кілька авто для фронту, а компанія, у якій він працює, постійно надає допомогу військовим.

У мого коханого багато знайомих серед офіцерів і волонтерів, він робить все, що в його силах, щоб наблизити перемогу. Якщо призвуть – піде й на фронт, це його обов’язок.

Але на моїх рідних ніякі доводи не діють, вони невблаганні. І як бути? Йти під вінець проти волі батьків і їхнього благословення? Спитати, що робити, у духовника чи слухати власну душу?

Одне я знаю точно – я дуже кохаю Владислава, хочу бути з ним, ростити діток і бути щасливою. Без нього не уявляю свого життя. Але й не хочу втратити добрі стосунки з родиною, їх я теж поважаю і люблю. Підкажіть правильне рішення в цій ситуації, бо мені справді дуже важко.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page