fbpx
життєві історії
Я не знаю як це пояснити, та внутрішній голос мені підказував, що в Ореста є інша жінка. Я при першій же нагоді з головою “влізала” в його телефон, і перечитувала буквально все надіслане йому за цілий день. Так було і цього дня. Орест вправно керував косаркою (в нас приватний будинок), а я нишпорила по телефону. – Що шукаємо? Чому не довіряємо?, – я підняла голову і побачила чоловіка, який був розлючений

Я не знаю як це пояснити, та внутрішній голос мені підказував, що в Ореста є інша жінка. Я при першій же нагоді з головою “влізала” в його телефон, і перечитувала буквально все надіслане йому за цілий день. Так було і цього дня. Орест вправно керував косаркою (в нас приватний будинок), а я нишпорила по телефону. – Що шукаємо? Чому не довіряємо?, – я підняла голову і побачила чоловіка, який був розлючений.

***

Орест прийшов з вулиці і побачив кохану дружину за переглядом свого мобільного телефону.

– І що ми там шукаємо, дзвінки якимось незрозумілим жінкам? Я думав, що відносини будуються на любові і взаємній довірі.

– Так я просто так взяла подивитися.

Оксану давно мучили сумніви з приводу вірності її чоловіка і, час від часу, вона, нишком, почала копатися в його телефоні, щоб переконатися у своїй правоті.

І як на зло, його телефон завжди був порожній. Вона почала думати, що він навмисно видаляє всі повідомлення, щоб його не зловили на гарячому.

– Звичайно, я тебе люблю, вірю і довіряю, я б не стала нічого вишукувати.

Дівчина ніколи не була ревнивою, але тут її чомусь немов підмінили. Начебто і в стосунках все було добре, і приводу чоловік їй не давав.

Але вона була впевнена, то внутрішня чуйка її не підводить і у нього точно хтось є. Їй це не давала спокою і чим більше вона думала про це, тим більше її долали сумніви.

Завжди вважала, що брехні на благо не буває, і, можливо, якщо Оксана поділилася своїми переживаннями з чоловіком, все б і далі було добре.

Кожен раз, бачачи телефон чоловіка, вона перетворювалася в Шерлока Холмса і чіплялася потім до Ореста через звичайні дрібниці.

Як би банальна була ситуація, перегляд дзвінків і читання смс чоловіка довело до того, що вони почали нескінченно скандалити один з одним. Чоловікові це неабияк набридло і їхні стосунки стали валитися на очах.

В один раз, коли Оксана вивчала соціальні мережі і дзвінки Ореста, на телефон прийшло повідомлення від Ремонту, де говорилося, що “Він” скучила і з нетерпінням чекає наступної зустрічі.

– Орест, тобі тут з ремонту написали, що не дочекаються, коли ти до них завітаєш.

– Можеш навіть не починати. Нам давно пора зробити паузу і обдумати наші відносини. Ти не розумієш, що сама довела до того, що я знайшов собі дівчину на стороні? Ти мінила мене настільки своїми безпідставними ревнощами, недовірою, що так, я почав шукати в інших нормальне людське ставлення і знайшов. Ти зовсім не рахуєшся з моїми особистими межами, звинувачуєш, влаштовуєш бунт там, де його просто не може бути.

Він завжди її мало не обожнював, але у відповідь отримував лише лайки, які з часом тільки наростали. Всьому є терпіння.

Чи варто корити хлопця за його вчинок? Чи повинна бути в відносинах повна довіра?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page