fbpx
життєві історії
Я не знаю, як відмовити чоловіка від дитинки. А він мені: – Сонечко, потрібні маленькі українці! Коли, як не зараз, завжди якісь причини будуть, а ми ж не молодіємо! Справа в тому, що моєму чоловіку 60, він колишній спортсмен, а мені 35, родина у нас досить заможна, але шо буде завтра

Я не знаю, як відмовити чоловіка від дитинки. А він мені:

– Сонечко, потрібні маленькі українці! Коли, як не зараз, завжди якісь причини будуть, а ми ж не молодіємо!

Справа в тому, що моєму чоловіку Степану 60 років, він колишній спортсмен. А мені 35, родина у нас досить заможна, але шо буде завтра? Я не можу про це не думати.

Так, сьогодгні ми маємо досить гарні прибутки, бізнес, чималий будинок, дві машини, ні в чому собі не відовляємо ще й допомагаємо, чим можемо, переселенцям.

Та сьогодні все це таке тендітне… Завтра все може стати по-іншому, і, не дай Боже, доведеться тікати. А якщо немовлятко на руках?

Але мій чоловік все рівно дуже хоче ще одну дитину.

Навіть не знаю, як його відмовити. Якщо чесно, я взагалі не дуже хочу вдруге ставати мамою, і вже точно не у такі часи, як зараз.

І ще маю такий сумнів: це зараз Степан хоче, але як буде на ділі? Він же, чесно кажучи, не молодий, чи не буде малюк дратувати Степана в його віці?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.