fbpx
життєві історії
Я отримала конверт, у якому був гаманець, який я загубила минулого тижня: гроші, права, документи і записка. Їй потрібне було фото на закордонний паспорт, бо свій 90-й день народження вона збиралася зустріти. Сьогодні мені надійшло повідомлення від мого чоловіка. Богдан служить у іншій країні. У повідосленні було написано: “Я не сумую за тобою”. Бабуся подивилася на всіх нас – 27 її дітей, онуків та правнуків – і сказала

Сьогодні, в день мого народження, я отримала конверт, у якому був гаманець, який я загубила минулого тижня. Гроші, права та документи були на місці. А ще в нього було вкладено записку: «З днем ​​народження!»

Вчора у черзі у «Фото на документи» я зустріла 90-річну жінку. Їй потрібне було фото на закордонний паспорт, бо свій 90-й день народження вона збиралася зустріти, беручи участь у африканському сафарі.

Сьогодні я отримала повідомлення від мого чоловіка. Богдан служить у іншій країні. У повідосленні було написано: «Я не сумую за тобою, я сумую за нами з тобою». Я ніколи раніше не чула такого формулювання, але я дуже добре зрозуміла, що він відчуває.

Сьогодні на дорозі я бачив кумедну ситуацію. Водій машини викинув із вікна сміття, а мотоцикліст, що їхав за ним, підняв його. На наступному світлофорі мотоцикліст постукав у вікно машини і вручив водієві його сміття назад.

Сьогодні я попросив поради про стосунки у мого дідуся. Він сказав: «Знаєш, у той момент, коли я перестав шукати ту саму жінку і вирішив стати тим чоловіком, до мене підійшла твоя бабуся і сказала: “Привіт”».

Сьогодні, загасивши неймовірну кількість свічок на своєму торті, моя сторічна бабуся подивилася на всіх нас – 27 її дітей, онуків та правнуків – і сказала: «Подивіться, що почалося з мене. Ця сім’я. Я так пишаюся тим, що є частиною вашого життя».

Сьогодні мій 75-річний дідусь, який ось уже 15 років як не бачить, сказав мені: «Твоя бабуся — найпрекрасніша жінка на землі, правда?» Я задумалася на секунду і відповіла: Так, саме так. Напевно, тобі дуже не вистачає цієї краси тепер, коли ти її не бачиш». «Мила, — відповів мені дідусь, — я бачу її щодня. Якщо чесно, тепер я бачу її набагато виразніше, ніж коли ми були молоді».

Сьогодні я стояв за великим хлопцем та його дружиною у черзі на американські гірки. Вони прийшли з великою групою людей, і було видно, що він хвилюється. Коли він сів у кабінку, сльози потекли його щоками, а вся група почала аплодувати. Виявляється, він нещодавно скинув 45 кілограмів. До цього він не міг кататися на гірках протягом 12 років. Всі ці люди довкола були його друзями, які прийшли, щоб підтримати його.

Сьогодні я випадково відправила моєму вітчиму СМС, що призначалася чоловіку. На щастя, там було написано лише «Я кохаю тебе». Вітчим надіслав мені коротку і милию відповідь із підписом «Люблю, тато» — вперше за той час, що ми були однією сім’єю.

Сьогодні, у 50-ту річницю нашого весілля, вона посміхнулася мені і сказала: «Шкода, що я не зустріла тебе раніше».

Красивого навколо нас – багато!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com