fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
життєві історії
Я пережив таке, що навіть ворогові не побажаєш. Я жив зі своєю жінкою більше 15 років, ростив її донечку. Ми разом вирішували всі проблеми з її однокласниками, вчили їздити на велосипеді, читали казки перед сном. І тут такий плювок в обличчя

Я пережив таке, що навіть ворогові не побажаєш. Я жив зі своєю жінкою більше 15 років, ростив її донечку. Ми разом вирішували всі проблеми з її однокласниками, збирали її в відпустку з друзями, вчили їздити на велосипеді, читали казки перед сном. За матеріалами

Іноді було дуже важко бачити, як вона поверхнево до мене ставиться. Відкидає мої руки, коли я хочу її обійняти і підтримати.

Кидає мені в обличчя сигapети, коли я кажу їй, що дівчатам не можна пaлити.

Вона познайомила мене зі своїм нареченим і повідомила, що у них буде весілля.

Мені повідомила, що весілля буде на 350 осіб. Забезпечував всі ці роки її я. Справжній, точніше біoлогiчний батько дівчинки жодного разу не дав аліменти, забував про зустрічі з донькою.

Вони бачились раз 10 за ці 15 років, але дівчинка постійно чекала прихід цього героя.

Мені було неприємно, але я мовчав. Мовчав довгі роки.

Я попросив вписати 10 моїх близьких друзів і партнерів в список запрошених. Минув час я зустрів одного друга з цього списку. Але запрошення вони так і не отримали, лише повідомлення про те, що у нас буде весілля.

Читайте також:СПОЧАТКУ З’ЯВИВСЯ ТОЙ САМИЙ КОЛИШНІЙ ДРУГ, ЯКИЙ НАС ПОЗНАЙОМИВ. З НИМ-ТО ПО СТАРІЙ ПАМ’ЯТІ І ЗРАДИЛА ЧОЛОВІКОВІ ПЕРШИЙ РАЗ. ПОТІМ ПОНЕСЛОСЯ… ТАК МИНУЛО КІЛЬКА РОКІВ, ЧИСЛО РОГІВ У ЧОЛОВІКА ДОБРЕ ПЕРЕВАЛИЛО ЗА ДЕСЯТОК. І ТУТ ВІН ВИПАДКОВО ПРОЧИТАВ МОЄ ЛИСТУВАННЯ

Також там вказали СПРАВЖНЬОГО ТАТА і маму.

Я був дуже розбuтий.

Я запитав у дочки, чому вона так вчинила. Вона сказала, що список і так був довгий і тому якщо хтось не прийде, то нехай мої друзі чекають і приїжджають.

Це був плювок в обличчя.

Увечері була репетиція весілля. Я вирішив сказати тост:

«Дякую тобі мій, дорогий наречений. Я такий радий, що ти відкрив мені очі на мою дочку. Я завжди вважав себе щасливим сім’янином, але був лише банкоматом. Я так і не став ЦИМ батьком, ним залишився той чоловік, якого ти бачила 10 раз в житті . Мене ніколи не цінували в цій родині. Моя думка так і не стала авторитетним. Бажаю Вам щасливого життя та здорових діток ».

Встав і пішов. Мовчки.

Подзвонив в банк і перевів свої гроші з загального рахунку на свій. Адже дружина ні дня так і не працювала.

Я поміняв номер телефону і про подальші події дізнався лише з чуток.

Дружина на наступний день побігла в банк знімати гроші, але їх там вже і не було. Дочка зажадала, щоб наречений оплатив весілля.

У будь-якому випадку бажаю їм щастя і здоров’я.

А я почав жити для себе…

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post