fbpx
життєві історії
Я підготував вечерю, а щоб все пришвидшити, вирішив піти під спортзал, щоб пройтись з Русланою додому лише вдвох, без дітей і налаштуватись на романтичний вечір. Вона йде туди о п’ятій, тож за десять хвилин до шостої я стояв на протилежному тротуарі, щоб її зустріти. На годиннику була шоста, потім минуло ще десять хвилин, а потім і пів години, але моєї дружини не було. В цей момент я отримав від неї повідомлення, що вона вдома і взагалі, куди я пішов з дітьми. – Діти у сусідки!, – написав я їй, дивуючись, чому ми не зустрілися

Хоча я маю радіти, що моя дружина Руслана регулярно займається спортом, насправді це мене турбує. Я хвилююсь, чи не знайшла моя Руслана когось собі в тому спортзалі.

У нас з Русланою двоє дітей, які нещодавно пішли в садочок. Вона повернулася на роботу, і наше життя поволі налагоджується. Вихор, який налетів, коли на світ з’явилися близнюки, був справді важким.

Я намагався трохи допомогти, але мені це не легко давалося через роботу. У Руслани було інакше. Вона завжди вміла працювати і піклуватися про дітей. Я не знаю, як їй це вдалося, але вона це зробила.

Хоча вона була в русі, в неї було трішки зайвих кілограмів. І тепер, коли вона вийшла на роботу, вона почала про це думати.

–  Андрію, мені треба якось схуднути. Я не звикла бачити себе таку в дзеркалі!, – одного вечора сказала мені дружина.

– Ти все рівно для мене найкраща, – спробував я заспокоїти Руслану.

Та дружина дістала телефон і дізналася, де у нас неподалік спортзал. Потім ми домовилися, що один день на тиждень я буду вдома з дітьми вдень, а вона піде займатися.

Я був радий, що вона пішла на це. Головне, щоб вона була задоволена собою. І якщо вона буде мати кращу фігуру завдяки вправам, я точно не буду проти…

Руслана поступово збільшувала інтенсивність і останнім часом збирається ходити туди по вечорах чуть не щодня. Результати прийшли, і вона не тільки схудла, але й має гарнішу фігуру.

Вигляд у дзеркалі приніс радість у її життя, і вона знову стала тією енергійною жінкою, якою була раніше. Я був щасливий за неї.

Я хотів приготувати для неї маленький сюрприз за зусилля. Я домовився з сусідкою, у якої діти такого ж віку, як наші, чи може вона поняньчити деякий час близнюків. Сусідка погодилась тому мій план мав спрацювати.

Дома я нарізав фрукти і підготував “червоненьке”, а щоб все пришвидшити, вирішив піти під спортзал, щоб пройтись з Русланою додому лише вдвох, без дітей і налаштуватись на романтичний вечір.

Вона йде туди о п’ятій, тож за десять хвилин до шостої я стояв на протилежному тротуарі, щоб її зустріти. На годиннику була шоста, потім минуло ще десять хвилин, а потім і пів години, але моєї дружини не було.

В цей момент я отримав від неї повідомлення, що вона вдома і взагалі, куди я пішов з дітьми.

– Діти у сусідки!, – написав я їй, дивуючись, чому ми не зустрілися.

– Ти був з друзями? – написала вона у відповідь і супроводила це смайликом. Вдома я запитав її, як пройшло тренування. А Руслана розказала в трьох словах, що все добре.

Через декілька днів я повторив спробу, але знову вона була вдома раніше за мене, а потім висміяла мене, що поки вона пітніє, я ходжу на “пінне”…

Я не знав, що на це сказати. Я вважаю за краще не дізнаватися, як так стається.

У нас двоє маленьких дітей, я не хочу руйнувати наш шлюб через невірність. Краще якось змирюся. І я сподіваюся, що це просто випадковість, яка з часом закінчиться.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page