fbpx
життєві історії
Я пішов у чому був. Купив собі нову квартиру та дружину з села привіз. Молода вона в мене, правда. Батьки мої ровесники. Я та батьків її до міста перевіз. З нами зараз живуть. Я шукаю їм квартиру

Сергій переїжджав до іншого міста та розпродував усе своє майно. Він вийшов у двір, чекаючи приїзду покупця на дачу.

Стояв кінець квітня, але було вже по літньому спекотно. Ясно світило сонце і Сергій спеціально вийшов раніше, щоб просто постояти на вулиці.
Але як тільки він вийшов, до нього одразу підійшов чоловік років сорока п’яти і спитав, чи не з ним він домовлявся подивитися дачу.

Потенційний покупець теж приїхав раніше. Це була хороша ознака серйозності намірів покупця.

Чоловік представився Андрієм. Відразу запропонував перейти на ти, і вони сіли в його машину і поїхали дивитися дачу Сергія.

— Може, ще комп’ютер у мене купиш? – Поцікавився по дорозі Сергій – для себе сам збирав. Дуже хороший комп’ютер та продам недорого.

— Зло одне від цих комп’ютерів – несподівано відповів Андрій – я через комп’ютер з першою дружиною розлучився.

– Це як? – поцікавився Сергій.

— Я сам займаюся бізнесом, а вона не працювала. Вдома з дитиною сиділа. Ну, купив їй комп’ютер, щоб не нудилася. Підключив до інтернету та почалося. Вона цілий день сидить, а ввечері коли я додому втомлений приходжу, на мене кричить. Зі мною їй і поговорити те виявляється нема про що. Я пішов у чому був. Купив собі нову квартиру та дружину з села привіз. Молода вона в мене, правда. Батьки мої ровесники. Я та батьків її до міста перевіз. З нами зараз живуть. Я шукаю їм квартиру. Більше у моєму домі жодних комп’ютерів ніколи не буде.

За розмовами непомітно доїхали до Сергія. Андрію дача сподобалася, і він запропонував заїхати до нього додому за паспортом підписати договір та їхати до реєстраційної палати оформляти угоду.

На дорозі назад обговорювали дачу і домовлялися про ціну. До теми особистого життя Андрія більше не поверталися.

Коли приїхали до нього додому, то Сергій піднявся до квартири Андрія разом із ним. Двері їм відчинила симпатична двадцятирічна дівчина, мабуть, нова дружина Андрія.

По квартирі бігав їхній дворічний син, а з сусідньої кімнати вийшли привітатись батьки дружини.

Про те, як зараз живе колишня дружина Андрія, Сергій так і не запитав.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua