fbpx
життєві історії
Я попросила у брата грошей на весілля, та він мені відмовив. Сказав, що радить навчитись розраховувати на свої фінансові можливості і не заглядати в чужий гаманець. Почути такі слова від рідної людини було дуже неприємно. Я сильно розлютилась і сказала, що на своєму весіллі навіть бачити його не хочу, адже він проміняв наші стосунки на гроші. Колись, до “женячки” він був щедрим для мене. Купляв все, що тільки мені хотілося

Ніколи і не могла подумати, що найрідніша людина, коли мені так буде потрібна допомога, відмовить мені.

Зі свої братом ми були найкращими друзями в дитинстві, він завжди оберігав і дбав про мене.

Навіть коли я ще була школяркою, а він вже студент, то постійно привозив мені на вихідних якісь смаколики, а вже коли влаштувався на роботу, то і більш цінніші речі.

Та після того як мій брат одружився і у нього появилась сім’я, то він все більше віддалявся від мене.

У брата троє чудових донечок, був навіть такий період, що брат їздив на заробітки, бо дуже хотів збудувати власне житло.

Так в нього тепер великий будинок за містом, з гарними ремонтами, а ми з батьками живемо в двокімнатній квартирі з застарілими ремонтами.

Та вже більше року я зустрічаюсь з молодим хлопцем, і ми вирішили побратись, весілля робимо хоч і не велике адже все впирається в фінансову сторону, та сукню я хотіла найкращу, та грошей в мене було не так вже й багато, а ще потрібно на зачіску і макіяж, манікюр і туфлі я хотіла дорогі.

Тому я вирішила попросити у брата, щоб той позичив мені грошей, та він мені відмовив, сказав, що він радить мені навчитись розраховувати на свої фінансові можливості і не заглядати в чужий гаманець.

Читайте також: День знайомства з батьками Олега настав. Ми разом з татом увійшли до квартири, та я не встигла й роззутися, як він чкурнув розлючений на вулицю. На столі були наїдки – нас там чекали. Було так незручно. І лише дома я дізналася всю правду. Я тоді ще була маленька, і цієї історії не пам’ятала. Це надто важкий для мене вибір!

Почути такі слова від свого брата мені було дуже неприємно, я сильно розлютилась і сказала, що на своєму весіллі навіть бачити його не хочу, адже він проміняв наші стосунки на гроші.

Та вже близька дата нашого весілля і я розумію, що хочу, аби мій брат розділив зі мною цю подію, та не знаю що тепер робити…

Порадьте, як мені підійти і сказати йому про це?

Автор – Успішна Емма

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page