fbpx

Я поспіхом запакувала підготовлені подарунки і ми чкурнули до батьків Петра. А вже після святкового обіду ми вирішили подивитися, хто і що кому подарував. Я отримала гарний шарф, а Петро – книжку його улюбленого автора. Подарунки для батьків були приблизно одинакові за розміром, ще й замотані в один папір. Вони почали розгортати їх одночасно, і я побачила, як їхні обличчя змінилися від очікування до здивування. Коли свекор взяв в руки піну для ванни, а свекруха почала орудувати молотком, я стерпла

Я ніколи не забуду той Різдвяний день. Свекруха і свекор просто закотили очі, розгортаючи подарунки.

День Святого Миколая та Різдво для мене завжди найпрекрасніша пора року. Люблю все, що пов’язано з цим святом – і прикрашену ялинку, і цукерки, і мандаринки, і подарунки, принесені Миколаєм під подушку.

Кожного року я святкую день Святого Миколая з чоловіком, а на Різдво ми їдемо до його батьків, де обмінюємось подарунками від Миколая. І минулого року все було саме так.

Ми з Петром домовилися, що ближче обіду поїдемо до його батьків. Я знаю, що його мама готує багато смачних страв, які передавались від покоління до покоління, тому я не хотіла, щоб вони довго на нас чекали. Батьки живуть не дуже далеко від нас, годинку їзди на автівці.

У мене вже були готові подарунки. Для мами Петра набір різноманітної піни для ванн. Я знаю, що вона любить гарячу ванну, і це може їй сподобатися. Це все було органічно, і свекруха це особливо цінує.

Також ми з Петром підготували набір інструментів для свекра. Це Петро придумав, бо це для мене завдання з зірочкою.

Пакуванням подарунків я не дуже люблю займатися, тому зазвичай відкладаю це на останню хвилину.

Коли Петро почав говорити о 12:30, щоб ми йшли, я поспіхом почала все робити. Я швидко загорнула два пакунки в святковий папір, і ми сіли в автівку.

У Петра чудові стосунки зі своїми батьками, і вони теж прийняли мене тепло. Ми часто їздимо один до одного, і я вже давно відчуваю, що я належу до сім’ї. Зайшовши до хати, ми обійнялись подарунками і побажали одне одному щасливого і мирного Різдва.

Мене це тішило, так має виглядати справжнє Різдво. А потім ми сіли за гарно засервірований стіл. Мама Петра все життя пропрацювала кухаром, тому її страви такі, що можна пальчики облизати.

Після обіду настав час розгортати подарунки. Я отримала гарний шарф, а Петро – книжку його улюбленого автора.

Подарунки для батьків були приблизно одинакові за розміром, ще й замотані в один папір. Вони почали розгортати їх одночасно, і я побачила, як їхні обличчя змінилися від очікування до здивування…

Коли свекор взяв в руки піну для ванни, а свекруха почала орудувати молотком, я стерпла.

Потім вони двоє засміялися і почали обмінюватися подарунками один одному. Згодом вони, жартома, почали сперечатися через те, що свекор хотів залишити собі пінку для ванни із запахом сосни. А свекруха навіть на викрутку не хотіла її міняти.

– Це була хороша ідея, так ми можемо ваші подарунки і один одному дарувати, – розвеселилася свекруха. І велетенський камінь упав з мого серця.

Я щаслива, що вони сприйняли це з гумором. Вони чудові люди і можу лише подякувати Господу за такий подарунок у житті.

Для мене це був незвичайний досвід Різдва, але врешті-решт він був одним із найвеселіших.

У всякому разі, ми з Петром вирішили, що наступного разу приділимо більше уваги упаковці подарунків…

А що у вас було з цікавого на Різдво чи Миколая?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page