fbpx

Я поїхала гостювати до батьків, та повернулась на день швидше, ніж планувала. Свою свекруху я застала у майстерні чоловіка. І як ви думаєте, що вона там робила? Вона просто наводила лад там, де розвів безлад мій Дмитро. На відповідь, чому ви це робите, почула: – Але ж він скоро не знайде нічого в цьому хаосі, а я, як мама, маю йому допомогти. От виросте твій синочок ти так само будеш робити і згадаєш мої слова

Як мені бути, порадьте люди добрі.

З чоловіком ми одружені вже більше трьох років. Зізнаюсь чесно, перший рік це – рожеві окуляри. Ти стараєшся бути ідеальною дружиною. На другому році життя у нас з’являється дитинка і в мене не так вже і багато часу на чоловіка. І тут все почалось.

Чоловік собі їсти сам не візьме, чекає коли я йому подам, приберу і помию за ним посуд, тай ще багато таких схожих ситуацій.

Все дійшло до того що ми мали відверту розмову з чоловіком, адже якщо ми хочемо жити в мирі і любові, то маємо допомагати один одному. є

Домовились прибирати за собою, але це стосується не лише посуду, одягу і взуття, а й роботи зокрема, бо бувало і таке, що Дмитро так звати мого чоловіка, майструє щось по господарству, нанесе цілу купу всіляких інструментів, а прибирати навіть і не думає.

Тоді моя свекрушенька Ліля Іванівна все за ним гарно поприбирає. На мої зауваження, для чого вона це робить, безглуздішої відповіді я ще не чула.

– Але ж мій синочок важко працював, виконував хлопську роботу – полагодив поламану табуретку, а наш обов’язок, як жінки, за ним все прибрати. Будеш багато говорити, то будеш наймати собі майстра.

– Наймати майстра? То тоді для чого мені чоловік?, – з відповіддю я не забарилась. – Сьогодні, коли буду готувати вечерю, нехай чоловік за мною прибере, а то прийдеться йому наймати прибиральницю.

Щоб наше життя не перетворилось на суцільні суперечки ми поговорили і домовились зі свекрухою, що привчаємо Дмитра до порядку, адже Ліля Іванівна вже не молода і не завжди так зможе “виручати” свого синочка.

Вона зізналась мені, що в їхній сім’ї майже одні жіночки, тому балувати Дмитра було кому, так і не помітила, як він став таким, як то кажуть у нас в селі – розталяпа.

Зізнаюсь чесно за рік навчити дорослого мужика прибирати за собою, коли 27 років за нього робили це жінки його сімейства, дуже важко і майже не реально, та я не здаюсь, адже розумію що жити з таким не хочу.

Так ми старались. Ми навіть з Лілею Іванівною домовлялись, хто наступний робить зауваження. Свекруха трималась як могла. Та сьогодні я зрозуміла, що поки ми живемо з мамою чоловіка, не зміниться нічого.

Читайте також: Зі свого боку я не тримала на Оксану зла за те, що вона мене забула і вирішила перша зателефонувати. З перших слів було зрозуміло, що розмова в нас не та, що була раніше. Я розказала, як ми справляємось з Даринкою, так назвали ми нашу донечку, які в неї успіхи, на що почула: “І тут тобі везе! Ну за що не візьмешся, всюди “зелене світло”. І чоловік на руках носить, і дитина радує”

Я поїхала гостювати до батьків, та повернулась на день швидше, ніж планувала. Свою свекруху я застала у майстерні чоловіка. І як ви думаєте, що вона там робила? Вона просто наводила лад, там де розвів безлад Дмитро.

На відповідь, чому ви це робите, почула:

– Але ж він скоро не знайде нічого в цьому хаосі, а я, як мама, маю йому допомогти. От виросте твій синочок ти так само будеш робити і згадаєш мої слова.

Люди добрі дайте мені пораду, чи то розраду в цій ситуації. Як мені діяти далі?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page