fbpx

Я поїхала забирати квитки, а Василь залишився вдома доробляти деякі справи по бізнесу. Коли я повернулась, то застала чоловіка непритомним в його кабінеті. Все сталося миттєво. Я довго не могла собі пояснити, як так могло статися. Як такий мужній і дужий? Чому саме з ним? Я залишилась одна з трьома дітьми на руках, але не впала духом. Багато мене засуджували і засуджують, але я і дивитися в їх сторону не хочу. Не знають вони, через що я пройшла, щоб вистояти!

Життя, воно таке, ніколи не вгадаєш, що на тебе чекатиме за поворотом. Так було і в мене, щаслива і незалежна, успішна і молода, хіба ж я знала, що доля для мене підготувала такі випробування.

Через що мені тільки прийшлося перейти, щоб хоч якось втриматись на плаву. Жінка навіть не підозрює деколи, скільки в ній сили і відваги. Як би це сумно не звучало але ця історія зробила з мене саме таку людину, якою я зараз і є.

Для когось я успішна леді, якою можна захоплюватись. Для заздрісників, свіжа “плітка”, що у неї завівся багатий “папік” і вона живе за його рахунок. А ще інші, як то так, вона зуміла собі раду дати, вона точно від не чистого і знає щось “чорне”.

Люди тебе люблять тільки тоді “жаліти”, коли в тебе все погано, або ж ти падаєш на дно і вони подають тобі кусок хліба і не більше, щоб ти тільки могла жити.

В їх плани не входить допомагати тобі досягати успіху, і то аж ніяк.

Така реальність сьогодення, лише своїм дітям я тоді була дуже потрібна. Той важкий стан, який забрав в мене майже рік мого життя, не давав і їм нормально жити.

Колись я молода і красива, вийшла заміж за свого Василя. І хоч я отримала тоді освіту лікаря, біля мого Василя мені не було потреби працювати. Він успішний бізнесмен, має свої готелі. А я берегиня нашого сімейного затишку. Виховую трьох діток, бо саме про багато дітей ми і мріяли, адже самі із сімей, де було лише по одній дитині.

Та з наймолодшим сином у нас трапилась “халепа”. Важка поява його на світ, дала відразу про себе знати. Нам тоді, пам’ятаю, запропонували відмовитись від дитинки.

– Він не буде говорити, тай ходити навряд чи зможе.

Але наша з чоловіком любов до дітей, аж ніяк не дала нам цього зробити. Василь возив нас тоді, по всіх спеціалістах, ми не шкодували ні часу ні витрачених коштів. Все це виправдало наші очікування. Наймолодший мій синочок, хоч із запізненням від своїх ровесників, все ж таки зміг піти у школу і тепер ми згадуємо все, як поганий сон.

З Василем ми дуже любили подорожі. Так і в цей раз ми з дітьми збиралися у цікаву мандрівку, я поїхала забирати квитки, а Василь залишився вдома доробляти деякі справи по бізнесу.

Коли я повернулась, то застала Василя непритомним в його кабінеті. Все сталося миттєво… Я довго в своїй голові не могла пояснити, як так могло статися? Як такий мужній і дужий? Як таке могло трапитись саме з ним?

Та реальність не виправити. І цілий рік у тумані. Як тільки мої діточки бідні все це пережили.

Якось я пішла до нашого отця на сповідь, де зрозуміла, що я маю заради кого жити, що я маю взяти себе у руки, заради тих оченят – моїх синочків. Заради коханого, який аж ніяк не хотів би мене такою бачити.

Кілька місяців роботи зі спеціалістом дали свій результат. Багато осуду було з боку оточуючих. Та я тепер вже навчилась не зважати на це. Моя любов і гордість моя – мої діти. Мої сини це мої крила і в них ми з чоловіком…

Тепер я зроблю все щоб вони були щасливі.

На сьогоднішній день, я удосконалила свої знання з медичної освіти. І хоч я перекваліфікувалась на іншу сферу діяльності, бо так відчувало моє серце, я дуже щаслива, що повірила сама у себе, адже у мене черга з моїх постійних клієнтів.

Я лікар косметолог і у мене дві свої студії. Я творю красу і сама почуваю себе красивою жінкою. Ми часто розмовляємо з хлопцями про батька, бо він завжди буде з нами у наших серцях. Ні, у мене відтоді не було чоловіка, я ще й досі не впевнена, що це мені потрібно. Хоч хлопці мої говорять мені, що були б не проти. Та, мабуть, ще не зустріла того, з ким би мені було затишно і тепло.

Та що буде далі, я не знаю які ще випробування для мене підготувала доля. Хочеться, щоб все ішло гладко. Та що би там на мене не чекало, мене вже не зламати…

Всім вам зичу не падати духом, і боротися за своє щастя і за щастя своїх близьких і рідних.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page