fbpx

Я приготувала вчора вечерю, відкрила пляшечку червоного і чекала чоловіка з роботи. Знаю, що Максим, який працює рятівником, дуже втомлюється за тиждень на роботі, тому вирішила його порадувати улюбленими голубцями. Я вчора прийшла з роботи раніше і мала таку можливість. Але в Максима до мене була серйозна й неприємна розмова – він проти, аби я допомагала старшій дочці, яка живе зі своїм батьком. Після розлучення Мілана залишилася з Ігорем. Максим тепер проти, аби я платила ці 5000 гривень аліментів

Я приготувала вчора вечерю, відкрила пляшечку червоного і чекала чоловіка з роботи. Знаю, що Максим, який працює рятівником, дуже втомлюється за тиждень на роботі, тому вирішила його порадувати улюбленими голубцями. Я вчора прийшла з роботи раніше і мала таку можливість.

Але в Максима до мене була серйозна й неприємна розмова – він проти, аби я допомагала старшій дочці, яка живе зі своїм батьком. Вечір, чесно кажучи, був зіпсований, і як бути тепер – я не знаю.

Я заміжня вдруге. У мене є дві донечки від першого чоловіка і другого. дві дочки від двох чоловіків. Проблема в тому, що старша дочка Мілана жила з нами до 13 років, а потім сама вирішила піти жити з рідним татом, моїм першим чоловіком Ігорем.

Але сталося так, що з батьком Мілана не вжилася, бо він одружився з іншою жінкою, і за фактом тепер вона живе з бабусею, Ігоревою мамою. Колишній чоловік платить матері щомісяця 10 000 гривень плюс оплачує дрібні витрати, подарунки. Я ж не платила нічого.

Я довгий час ображалася на Мілану і все чекала, що вона повернеться, але дива не сталося, і вона, як і раніше, вже два роки живе з бабусею. Я і вирішила, що раз так обставини трапилися і нічого не вдієш, треба теж платити аліменти. І почала переказувати по 5000 гривень на різні витрати і на школу Мілані, тобто колишній свекрусі.

Все б нічого, я сама заробляю і плачу зі своєї зарплати. Але про це довідався мій нинішній чоловік Максим і влаштував вчора цілу сцену. Він вважає, що я не повинна нічого платити дочці, бо з дому її ніхто не виганяв, і якщо їй не вистачає грошей, нехай повернеться назад.

Але Мілана жити з нами ні в яку не хоче, не ладнає з вітчимом. Так чому я не повинна допомагати власній рідній дитині? Тим паче, я допомагаю зі своїх грошей. Але Максим аргументує, що в мене . молодша дочка Даринка, ось про кого я маю дбати і все вносити до нашої нинішньої родини.

Так я ж і вношу: плачу за квартиру, в якій живемо, речі дитині купую по можливості, продукти, школа – кругом я беру участь фінансово. На себе в чоловіка грошей взагалі не прошу, купую собі сама, манюкіри й інші свої жіночі потреби теж оплачую самостійно.

Та Макс наполягає, що я не повинна допомагати старшій дочці, пояснюючи, що це ніби вона мене покинула, сама пішла. І я не знаю, як бути. Ось розсудіть нас, хто має рацію? Ми вчора дуже посперечалися й не розмовляємо сьогодні цілий день.

На думку чоловіка, я повинна тільки молодшій, Даринці, яка живе з нами. Ніяк чоловік не зрозуміє, що для мене вони обидві рідні і мені від цього дуже сумно. Тому й прошу: допоможіть порадою!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page