fbpx
життєві історії
Я прихистила в себе дома зведену сестру, якій на даний час шістнадцять років. Тато на заробітках в Німеччині і не має змоги повернутися, а мама Єви, моя мачуха, занедужала. Я поговорила з чоловіком, він дав добро. Місця в квартирі вистачає. Я ж не знала, чим все це для мене обернеться. Не раз я бачила схожу “картину”, коли поверталася з роботи. Одного дня я таки наважилась і розказала Роману про свої підозри. – Моя сестра не такий “ангел”, як я собі уявляла

Я в розпачі через ситуацію, в яку я потрапила через рідного батька.

Я запропонувала молодшій сестрі залишитися з нами на деякий час, а вона не задумуючись поклала “око” на мого чоловіка.

Сам Роман каже, що я якась дивна, бо Єва ще зовсім дитина, і мені потрібно викинути з голови ці ревнощі.

Я пішла з дому у вісімнадцять. Мені там було погано, батьки не жили в мирі, і в мене не були ідеальні стосунки ні з мамою ні з татом. Одразу після закінчення навчання я і поїхала з дому, щоб не переживати їхні драми.

На щастя, завдяки однокурснику я влаштувалася на чудову роботу, а через деякий час познайомилась і зі своїм чоловіком. Разом ми купили невелику квартиру в іпотеку, завели собаку.

З дітьми поки не виходить, а в іншому все добре, ми багато займаємося спортом, подорожуємо, гуляємо. У нас просто комфортні стосунки.

Мені зараз тридцять, отже, минуло дванадцять років, як я покинула батьківський дім. Батьки розлучилися незабаром після мого від’їзду.

Потім, у слабкий момент, тато зізнався мені, що в мене є молодша зведена сестра, яку йому подарувала жінка, з якою він багато років спілкувався за спиною у мами.

Спочатку я дуже злилася на нього, але оскільки в мене немає інших братів і сестер, я нарешті вирішила познайомитися з нею.

На той час моїй сестрі було років десять, вона здалася мені досить милою, такою веселою, безтурботною і досить розумною.

Ми почали іноді зустрічатися у тата, навіть їздили разом з ним у відпустку і дуже добре ладнали. Але потім тато кілька років працював за кордоном, і наш контакт на деякий час перервався, хоча Єва живе в одному місті з нами.

Кілька місяців тому тато зателефонував з Німеччини і сказав, що має до мене велике прохання.

– Чи не змогла б Єва трохи пожити з вами? Її мама занедужала і попереду у неї кілька місяців реабілітації, тому вона не може за нею доглядати.

Тато ж не хоче повертатися з роботи в Німеччині. Гроші не проблема, каже, пришле, що треба.

Я довго про це навіть не думала. Ще до того, як я кивнула татові, я порадилася з чоловіком, і він сказав, що це не проблема, у нас є вільна кімната, і він бачив Єву давно і сказав, що нічого проти неї не має. Принаймні вдома йому буде веселіше. Тож ми взяли її в квартиру з розумінням, що вона залишиться тут стільки, скільки буде потрібно.

Минуло вже близько трьох тижнів, і скажу відверто, з мене годі.

Якщо раніше вона здавалася мені веселою і милою дівчинкою, за цей короткий час вона виросла в доглянуту шістнадцятирічну дівчину. Поки були канікули, Єва спала до обіду, вдома нічого робити не хоче, навіть чистий посуд з  посудомийної машини не дістане і не попилососить, коли я прошу.

Єва постійно або в телефоні, або біля дзеркала, де розчісується, фарбується і переодягається.

Кілька разів я навіть ловила її, коли вона ходила по квартирі в одній піжамі. Навмисно на очах у чоловіка, щоб він помітив, яка вона вже доросла.

Як тільки Роман звільняється з роботи, відразу кидається до нього і потребує поради, щодо чогось на мобільному телефоні. Єва просто крутиться біля нього, занадто багато, як на мій смак.

Коли я говорила з ним про це, звичайно, за її відсутності, він сміявся з мене за ревнощі та втішав мене тим, що Єва лише дитина, і мені щось привиджується.

Роман каже, що не бачить в поведінці Єви нічого поганого. Але я знаю що говорю…

І мені також зрозуміло, що Єві це дуже подобається. Я розумію, що дівчині з нами нудно, друзі далеко, а мама зайнята своїм здоров’ям, але я все-таки зайнята людина, і “клоуном” для неї не наймалася.

Я намагалася придумати для неї якусь розвагу, пропонувала піти в кіно, в басейн або покататися на велосипеді, але їй, мабуть, веселіше з моїм чоловіком, ніж зі мною.

Читайте також: Та мій син “рукастий”, не те слово. І зварити вміє, і прибрати в хаті. Про чоловічу роботу я взагалі мовчу. Дивно мені, що дівчата його не “хапають”, мали б щастя. Одна, правда, вчепилась в нього кліщами, але я то відігнала, бо з “розведенкою” не хочу, щоб мій Володя справи мав, ще й дитину чужу годував. Він заслуговує на найкращу. Я недавно занедужала, так він і корову подоїв і з молоком впорався. Ну не хлоп, а золото!

Я спочатку думала, що ми поїдемо в Карпати разом, але думаю, що краще все відмінити і залишитися вдома. Хто знає, що б там задумала моя сестра.

Я вже досить втомилася і не знаю, що робити. Мені Єва здається милою, але іноді вона поводиться дуже дивно.

Я сподіваюся, що її матері скоро стане краще, тому що я, мабуть, не зможу довго це терпіти. Я погано сплю, завжди розсіяна і нервова, іноді ловлю себе на тому, що дивлюся на них двох з підозрою, коли вони щось обговорюють, або коли вони сидять разом на дивані і дивляться телевізор.

Я ніколи раніше не ревнувала Романа, але і ніколи раніше не відчувала такої загрози нашим стосункам.

Що робити в цій ситуації? Наперед дякую вам за пораду!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page