fbpx
життєві історії
Та мій син “рукатий”, не те слово. І зварити вміє, і прибрати в хаті. Про чоловічу роботу я взагалі мовчу. Дивно мені, що дівчата його не “хапають”, мали б щастя. Одна, правда, вчепилась в нього кліщами, але я то відігнала, бо з “розведенкою” не хочу, щоб мій Володя справи мав, ще й дитину чужу годував. Він заслуговує на найкращу. Я недавно занедужала, так він і корову подоїв і з молоком впорався. Ну не хлоп, а золото!

Та мій син “рукастий”, не те слово. І зварити вміє, і прибрати в хаті. Про чоловічу роботу я взагалі мовчу. Дивно мені, що дівчата його не “хапають”, мали б щастя. Одна, правда, вчепилась в нього кліщами, але я то відігнала, бо з “розведенкою” не хочу, щоб мій Володя справи мав, ще й дитину чужу годував. Він заслуговує на найкращу. Я недавно занедужала, так він і корову подоїв і з молоком впорався. Ну не хлоп, а золото!

Що б мені хто не казав, але так як я виховала свого сина, то нехай найкращі зяті поховаються.

Мій Володя з малечку знав всі роботи, як і чоловічі так і жіночі. Хлопець він сільський, та кавалер завидний. Якщо потрібно допомогти мені на кухні, так він все вміє, все знає, не гірше будь якої господині їсти приготує.

Тримаємо ми дві корови, то Володя знає скільки сіна на зиму потрібно заготовити. Має він маленький тракторець, яким ще й непогано заробляє.

Бувало і таке, як я прихворіла, то Володя корову сам подоїв, і молочне привів до ладу. Працює мій син на будові, а як є яка робота в дома по господарству, то він залишається.

Вже й хату нашу підремонтував, і деякі меблі прикупив, та все щастя своє ніяк не може зустріти. Так він в мене хлопець серйозний і скромний, сам до дівчини першим не підійде. Ну а ті дівчата, не знаю, на що тепер дивляться.

Та в мої молоді роки за такого роботящого хлопця всі дівчата б бігали. А тепер всім подавай з машинами, а пізніше починають жалітися, що чоловік і цвяха в домі не стукне, бо не вміє.

Починають розлучатися і шукати нормального. Так і до мого Володі така приклеїлась.

Вже три роки, як розлучена з дитиною на руках. Сама запропонувала йому розписатися. Я заледве його відмовила від цієї помилки.

Ти хлопець гарний, розумний, ти не заслуговуєш з “розведенкою” жити. Тобі потрібно гарну українську жінку, щоб вміла усе, і в хаті і на кухні і на городі, щоб все в її руках кипіло. О тоді буде в тебе достойне життя.

Читайте також: Я не проти була, коли діти ремонти капітальні затіяли, хоча перед весіллям всі кімнати я перебілила. Невістка закомандувала все змінити: і вікна поміняли і двері, хоча ще добротні були. На підлозі майже всюди плитка. Коли все закінчилося, я з горища давай килими знімати. – Тепер таке не модно!, – сказала невістка. – Дитинко, все у вас вийшло біло-сіре! Хоч трохи кольорами розбавимо. Та й в ноги вже тепліше буде! – І що ви думаєте, мене хтось послухав?  

Можливо, ви мені люди добрі порадите, як мені сина одружити на хорошій дівчині? Бо щось він сам собі ради бачу не дасть, йому потрібна в цьому допомога.

Я вже навіть думала записати його на якісь “сторінки” в інтернеті, та він дуже цього соромиться, можливо хтось із вас має гарну мені невістку, то я з радістю прийму її до себе.

Якщо чого і не буде вміти, я всього її навчу, буде прекрасною мамою і господинею, ще мені дякувати будете.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page