fbpx
життєві історії
Я приїхала до мами з двома донечками, одній три роки, а старшій 13 років. З мамою також живуть мій племінник і його дівчина Юля. Вона приїхала з якогось глухого куточка. Юля вже була з дитиною і чекала дитинку і від племінника Міші. Гостювали ми не довго. Повернулися додому, а приблизно через місяць мама подзвонила мені і сказала,  що у неї в день нашого від’їзду з гаманця зникло 25 тисяч гривень – дві зарплати, які вона зняла з банкомату. Через якийсь час мені зателефонувала сестра і повідомила таку новину, що вона мене навіть не здивувала. Юля ця прописалася в наш рідний дім, прописала туди обох дітей! Потім вони з Мишком розписалася і зараз Юля наполягає, щоб мій племінник удочерив її старшу дочку. Але тут – маленька заковика:

Поїхала я в гості до мами, з якою ще живе мій племінник.

Мій племінник, у свою чергу, привів до мами жити одну дівчину, Юлю. Вона приїхала з якогось глухого куточка. Юля вже була з дитиною, а привів він її жити до мами, бо вона вже чекала дитинку і від племінника Міші.

Я приїхала у гості до мами з двома донечками, одній три роки, а старшій 13 років. Гостювали ми не довго.

Повернулися додому, а приблизно через місяць мама подзвонила мені і сказала,  що у неї в день нашого від’їзду з гаманця зникло 25 тисяч гривень – дві зарплати, які вона зняла з банкомату.

Мама сказала, що їх взяла моя старша дочка Маринка.

Мені було дуже прикро і неприємно від маминих слів і обвинувачень!

Я поговорила з дочкою, вона була дуже здивована, щиро засмутилася. На тому історія на якийсь час і затихла.

Юля народила малюка і була ще в лікарні, а я приїхала допомагати мамі, і знову взяла доньок.

Не встигли ми приїхати, мама моя знову стала звинувачувати Марину в крадіжці, але вже в новій!

Сказала, що цього разу пропало три тисячі гривень.

Я тут же обшукала у присутності мами свою дочку, вивернула всі наші сумки і кишені, і, звісно, нічого не знайшла і показала мамі, що її грошей у нас немає.

Маринка моя дуже плакала, і я також разом з нею.

Наступного дня я і мій племінник Михайло поїхали забирати Юлю з дитиною.

У Юлі явно одразу зіпсувався настрій, щойно вона подачила, що я теж приїхала по неї.

Що мені впало в очі, так це те, що якось занадто багато у неї було пакетів з собою, я запитала, що це за пакунки, і вона сказала, що її дві тітки приходили до неї приносили продукти, подарунки.

Коли ми приїхали додому, я стала вивантажувати її пакети. Моєму здивуванню не було меж!

Чого там тільки не було! Це потрібно було так затаритися тільки якщо їхати на Аляску і прожити там цілий місяць!

Розбираючи ці речі, я розповіла Міші і Юлі, що мама звинувачує нас у крадіжці її грошей, на що Юля почала сміятися і говорити, що мама без пам’яті, що це вона кудись сама поклала гроші і забула, куди. Та мама ще зовсім не стара і при здоровому глузді! Єдине, чому я вірю, що якщо мама говорить, що гроші пропали – значить, вони таки пропали!

Я гостювала там з дівчатами тиждень.  Увечері сьомого дня приїхав мій чоловік, і вранці ми поїхали десь  о 10-й годині.

Ми ще були в дорозі, проїхали десь зо 300 кілометрів, і тут дзвонить моя сестра і каже, що у Мишка пропали гроші, близько 50-ти тисяч гривень!

Мене так затрусило, що довелося зупинили машину. Я все ретельно обдивилася і обшукала, ні у дочки, ні у когось іншого грошей не було!

Маринка знову ревіла, і я її розумію.

Я передзвонила Міші і запитала, як і що, на що племінник сказав що гроші пропали перед нашим від’їздом і що він думає на мою родину.

После цього я всіх послала куди подалі, перестала поки що з ними спілкуватися зовсім. Ну навіщо така рідня?.. Ти до них з усією душею, а вони…

Я особисто думаю, що гроші взяла Юля навмисне, щоб пересварити нас і щоб я більше не приїжджала до мами. Моя дочка 100-відсотково не могла взяти цих грошей, бо це моя дитина, і якби вона це зробила -я б по ній помітила, я в цьому впевнена!

Через якийсь час мені зателефонувала сестра і повідомила таку новину, що вона мене навіть не здивувала!

Юля ця прописалася в наш рідний дім, прописала туди обох дітей! Потім вони з Мишком розписалася і зараз Юля наполягає, щоб мій племінник удочерив її старшу дочку.

Але тут – маленька заковика: раптом стало терміново потрібно оформити наші батьківські пів будинку на мого племінника, і Юля сказала, що треба зробити куплю-продаж… Як я зрозуміла, наша Юлечка дуже не проста, вона сказала, що це необхідно для удочеріння.

А потім.як я вже передбачаю, вона покине племінника  – і пів будинку у неї в кишені! Чудово! І що найприкріше – її план, скоріше за все, втілиться. Мама моя погодилася дарчу зробити на племінника на його частину. Я вважаю, це нерозумно. Але нехай розбираються самі, я туди більше лізти не збираюся, як і їздити. Захоче мама нам побачити – знаю, де ми живемо.

Там є сестра, у племінника наче ціла голова на плечах, тож нехай не нарікають потім.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page