fbpx

Я приїхала з Польщі з дитиною минулого тижня, майже рік дома не була. Стільки радості у всіх нас було, чоловік мене буквально на руках носив кілька днів, а потім я знайшла її майку в його речах

Ми самі з Хмельницького, одружилися з Тарасом 6 років тому, маємо донечку. Придбали квартиру, вже виплатили за неї, але оформили на маму чоловіка, бо вона більшу половину суми заплатила.

У травні минулого року ми з дитиною виїхали в Польщу, там живе моя родичка, мамина двоюрідна сестра.

Тітка нас поселила, допомогла оформити все, що треба, влаштуватися в садочок донечці і мені на роботу.

Та і почалися місячні нашого польського життя. Було добре, але не дома є не вдома. Хотілося і мені, і жити, в наше місто, нашу оселю, до рідних, друзів.

Та чоловік не дозволяв повертатися, хвилювався за нас, так я принаймі думала і він так казав.

Сам Владислав у мене рятівник, тому я до його слів дослухалася, вірю що такі служби знають трохи більше ніж звичайні люди.

Хочу ще розповісти, що сталося у родині моєї двоюрідної сестри Олі.

Ми росли разом, спілкуємось близько спілкуємося все життя, підтримуємо одна одну, дружимо родинами.

Але в житті Олі сталося горе рівно рік тому – не стало її чоловіка-захисника, вона лишилася з маленьким сином.

Живуть вони недалеко від нас, в тому ж районі нашого міста, і я сама просила Влада підтримати Олю, допомагати їй по можливості.

І ось ми з донечкою нарешті повернулися додому минулого тижня. Я вирішила, що треба обʼєднувати нашу родину, бо це не діло – так довго на відстані.

І попри аргументи чоловіка я все ж наполягла на тому, що нам з Даринкою час додому.

Стільки радості у всіх нас було, чоловік мене буквально на руках носив кілька днів! Зустрічі з рідними і друзями теж подарували багато радості і щасливих емоцій.

Але вчора дещо сталося. Я перебирала одяг у нашій з Влади шафі, і на його полиці знайшла майку Олі в його речах. Я дуже часто її в ній бачила, помилки бути не може.

Мій світ обрушився. Що робити, як поводитися- не знаю. Мовчати і зберегти родину чи втратити одночасно близьких людей – чоловіка і сестру? Як вони так можуть? В голові не вкладається.

Не хочу нічого казати навіть мамі і прошу поради.

Автор – Олена К., м. Хмельницький.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page