fbpx
життєві історії
Я реально втомилася, працюю, кілька років без вихідних. Хочу лише одного – щоб Оксана залишила мене в спокої, але вона прописана з нами, приходить, робить, що хоче і йде коли хоче. Я навіть з цим вже змирилася, не звертаю уваги, але дуже боюся, що вона навмисно почне псувати мені життя

Моїй доньці Оксані вже майже 30. Коли їй було 20 вона вийшла заміж за майже мого ровесника. Я не втручалася в їхні справи. Так, значить так.

Жили окремо, у нього квартира, родичів немає. Відносини з чоловіком не склалися з самого початку, у нього третій шлюб, і я знала, що з і з Оксаною в нього нічого доброго не буде. Не хочу розбиратися чому, так як це їх справа.

Кілька років тому дочка повернулася додому, але не розлучилася з чоловіком, ходить до нього час від часу. Весь цей час я намагалася не підтримувати матеріально, навіть коли Оксана ще жила з чоловіком, і він перестав давати їй гроші.

Оксана закінчила найпрестижніший університет, але працювати за фахом не стала. Я оплачувала їй найрізноманітніші курси в надії, що знайде свою справу.

Потім вирішили, що буде здобувати другу освіту на вечірньому відділенні. Сподівалася, що хоч не з першого курсу, але вона піде працювати і буде оплачувати освіту сама. Але замість цього отримала ревнощі до молодшого брата і докори, що їй недодали.

Тепер налаштовує проти мене і сина, постійно каже йому, щоб на мене не зважав, я цього ніби не варта.

Я реально втомилася, працюю, кілька років без вихідних. Хочу тільки одного – щоб Оксана залишила мене в спокої, але вона прописана з нами, приходить, робить, що хоче і йде коли хоче. Я навіть з цим вже змирилася, не звертаю уваги, але дуже боюся, що вона навмисно почне псувати мені життя.

У мене старша сестра так само чинила з нашою мамою – ревнувала і постійно все їй було не так. Зараз вона самотня, жоден чоловік і рідні не можуть з нею знайти спільної мови.

Чому я опиняюся в такій ситуації – сестра, а тепер донька? Вони не живуть своїм життям, а до того ж і моє життя псують.

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – hrivne1.tv

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page