fbpx

Я робив все, що від мене залежало, щоб зберегти наш шлюб, в першу чергу заради донечок. І хоча Катя знаходила якісь аргументи, мені таки вдалося зберегти сім’ю. З того часу минуло три роки. І я дізнаюся від сусіда-пліткаря справжню причину такого її бажання. Після серйозної розмови з Катериною тепер на розлучення подаю я. Ніякі вмовляння мене не зупинять

Деякий час тому мій шлюб пережив кризу. Дружина Катерина зненацька захотіла розлучитися. Але справжньої причини вона називати не хотіла. Я робив усе, щоб вона залишилася. І це мені вдалося. Однак через три роки я дізнався правду. Катя хотіла залишити мене через іншого чоловіка…

Три роки тому мій світ рухнув. Моя дружина Катерина, якій сорок років, захотіла розлучитися зненацька. І я не знав чому. Зрештою, я умовив її зберегти сім’ю, чим сильно пишався. Але тепер я знаю, що за цим всім стояло. В Катерини була “любов” на стороні. Але врешті цей чоловік її покинув, тому вона зі мною не розлучилася. Але тепер настав той час, коли я надумав розлучитися!

Коли три роки тому моя дружина вирішила, що хоче розлучитися, я абсолютно не розумів чому саме. Ми чудово проводили час. У нас обох хороша робота, яка дозволяє нам заощаджувати гроші. М’яко кажучи, ми можемо купити все, що завгодно.

Разом виховуємо двох донечок десятирічну Марічку та восьмирічну Олександру. Дівчата для нас дуже важливі. Тож і через них я намагався переконати Катерину не розлучатися. Вона навіть не сказала мені справжньої причини. Вона тлумачила щось про те, що вона задaвлена в шлюбі і нічого не відчуває. І тому вона хоче розлучення.

У нас це правда не виходило кілька довгих місяців. Вона відчужилася від мене і проводила багато часу далеко від дому. Тоді я задумався, чи не був у цій історії замішаний інший чоловік. Я заглушив цю підозру. Я сказав собі, що Катя не така, і вона ніколи б цього не зробила зі мною. Але я був дуже близький до істини. Справжньою причиною розлучення дійсно був чоловік, який їй дуже подобався.

Розлучення тягнулося в нашому домі майже рік, перш ніж ми остаточно вирішили, що залишаємося разом. Катерина, здавалося, схаменулась і забрала свої слова про розлучення назад. Я відчув велике полегшення і був радий, що ми всі залишилися разом.

Катя знову почала більше бути вдома, і ми знову навчилися розмовляти одне з одним. Кризу вдалося уникнути, і я вважав, що це просто якесь коротке замикання.

Але сьогодні я знаю правду. У той час Катерина зустрічалася з молодшим чоловіком. Наш сусід, відомий пліткар, розповів мені більш ніж достатньо. Але найбільше мене вразило те, що той чоловік навіть був у нас вдома… Це мені, напевно, найбільше було неприємно.

Я не вагаючись розповів Катерині, що знаю всю правду. Вона намагалася це заперечувати, але зрештою піддалася моєму тиску.

– Так, я справді хотіла через нього розлучитися з тобою, але він мене покинув… – зізналася Катя.

– Ти повинен мене пробачити! Я тоді просто втратила голову. Я не розуміла, що роблю, не знаю, що мені в голову прийшло, – зі сльозами на очах промовила Катерина.

Хоч все це трапилося три роки, я не можу цього пережити. Моя дружина наставила мені “роги”! Це досі звучить у моїй голові. Вона проводила час з ним у нас вдома! І вона хотіла залишити мене заради нього…

Чи варто жити з такою жінкою? Засинати поруч з нею і вдавати, що це в минулому? Ні, я не можу. Навіть заради наших доньок, на жаль. Я рішуче налаштований, що Катерині не повинно зійти це з рук. Вона має зрозуміти, що зробила велику помилку.

Я їй більше не довіряю, це може повторитися знову і знову. Тому я подаю на розлучення. Але цього разу ми до нього таки дійдемо…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page