fbpx
життєві історії
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення

Як я врятувала незнайому пару від розлучення.

Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa. За вдачею я виросла досить доброю людиною і принесла в свою сім’ю всi принципи і правила того, як повинна функціонувати ідеальна сім’я. За матеріалами

Часто, в зв’язку з моєю роботою, я змушена залишати чоловіка і їхати в різні міста. Майже подорож, але з роками, я перестала любити поїздки. У поїзді нормально не поспиш, всі прикраси і телефон потрібно ховати, ліжко завжди неприємно пахне, а люди голосно розмовляють і заважають.

Відбулася в одній такій поїздці зі мною цікава історія.

Сідала я не на кінцевій, а поїзд цей їхав зі станції близько моря. Люди з сумками, колами і засмаглою шкірою – то тут, то там сиділи, повертаючись додому.

Я сіла на своє місце, благо, була на нижньому, і просто дивилася у вікно, надівши навушники. Не знаю, коли саме це почалося, але через хвилин двадцять, після початку поїздки, я почула, як пара, що сидить від мене в метрі – голосно з’ясовувала відносини. Судячи з того, що вся сім’я була засмаглою і у них була ціла купа сумок, я зрозуміла, що вони повертаються з відпочинку.

Таке буває, напевно, коли ви кожен день разом і просто набридли вже один одному. Відпочинок перетворюється на каторгу. Все б нічого, якби не кричали вони на весь вагон і, якби біля них не сидів, втиснувшись у сидіння,  їхній синочок років п’яти-шести. Хлопчику не подобалися кpики і він все більше притулявся до мами.

А жінка все голосніше і голосніше крuчала на свого обранця. Мужик вже хотів піти покyрuти, дістав сuгaрети, але це лише розлютило його дружину більше і вона стала крuчати про те, що подає на розлучення. Спочатку, чоловік лише зрідка закривав дружині рот, але в кінці вже був готовий ділити майно і погодився подати документи на розлучення.

Читайте також:ЯКA Ж ВОНА РОЗУМНИЧКА! ОCЬ, ЯК ПОВИННА ВІДПОВІДАТИ МУЖИКАМ, СПРАВЖНЯ ЖІНКА!

Я вирішила допомогти голубкам, адже вони просто втомилися, а ще їх синочок вже мало не плакав.

Мені якраз зателефонувала подруга і я голосно заговорила.

– Надя, я вже сiла. А уявляєш, я тут з таким симпатичним чоловіком їду. Ще трошки і він не одружений. – жінка, зрозуміла, що я про її чоловіка, схопилася притихла. – Так-так, симпатичний такий, зі смаком одягнений і приємний на вид! Син є, але це нічого, я дітей люблю. Звичайно, буду відпускати, це ж рідний.

Жінка зрозумівши, що чоловік вирячився в мою сторону з посмішкою, відразу ж пересіла і стала з ним воркувати.

З поїзда вони вийшли міцно тримаючись за руки. А я лише посміхнулася хлопчикові, який, як мені здалося, єдиний розкусив мій план і посміхнувся у відповідь.

facebook