fbpx
життєві історії
Я розлучилася з батьком дочки і зустріла іншого чоловіка, але він був одружений, та я вирішила забрати його з сім’ї дитиною, зaвaгітніла, але він сказав, що від родини не піде і дитина йому не потрібна. Так наpoдився середній син, якого я ніколи не любила, в дитинстві постійно лаяла і каpала. А ось в двох інших дітей я душі не чула

Ольга Сергіївна заміжня у неї троє дорослих дітей, старша дочка Світлана, середній син Микола та молодший Сергій, Ольга Сергіївна ні коли не любила середнього сина, бо не хотіла його, але так вийшло. За матеріалами

Ольга Сергіївна дуже сильно закохалася і наpoдила дочку, яка стала для неї світлом у віконці, все для доньки та побільше, в результаті дочка виросла абсолютно непристосована до життя . Вийшла заміж за такого ж чоловіка, як і сама, наpoдила четверо дітей, а що з ними робити не знає, працювати не вміє, готувати не вміє, все робить Ольга Сергіївна.

Ольга Сергіївна розлучилася з батьком дочки і зустріла іншого чоловіка, але він був одружений, вона вирішила забрати його з родини дитиною, зaвaгітніла, але чоловік сказав, що від родини не піде і дитина йому не потрібна. Так наpoдився середній син, якого вона ніколи не любила, в дитинстві постійно лаяла і каpала, ніде хлопчик не їздив, зате сестра щороку протягом десяти років їздила на море, іграшок у нього практично не було.

А незабаром вона познайомилася знову з чоловіком, вони одружилися, він усиновив її дітей і незабаром наpoдився молодший син, якого любили і тато, і мама, і бабуся. Виріс він теж розпещеним і непристосованим до життя, в свої 30 років, все ще висить на шиї.

Середній син Микола дуже рано пішов з дому, мати в 14 років сказала, хлопчик вже дорослий йди, працюй, він і пішов, орендував кімнату і жив собі на втіху. У 25 років він познайомився з дівчиною і в 33 роки вони одружилися, а незабаром дружина подарувала Миколі чарівну дочку. Ольга Сергіївна приїхала, звичайно, подивитися на внучку, з сином то все-таки підтримувала стосунки, правда тільки для того, що б він все робив, ремонт, картоплю викопати, будинок полагодити, ну і звичайно допомогти брату і сестрі.

Микола навіть не сподівався, що його дочка спроможеться бабусиної уваги, адже вона його не любить. Але всупереч всім очікуванням, дівчинка стала світлим промінчиком для бабусі, вона постійно завалювала її подарунками, у дитини завжди були найкращі іграшки та одяг, бабуся оплачувала три путівки, щоб батьки звозили дитину на море. Спочатку бабуся приходила щодня, а поступово взагалі залишилася, ніхто і не проти, вона нікому не заважала, нікого не чіпала, вона була зайнята онукою.

Читайте також:У ДЕНЬ ПРИЇЗДУ Я ПРИЧЕПУРИЛАСЯ, ПРИГОТУВАЛА ВЕЧЕРЮ, НАКРИЛА СТІЛ НА ДВОХ І СІЛА ЧЕКАТИ. КОЛИ Ж ЧОЛОВІК ПРИЇХАВ, ТО Я ВІДРАЗУ Ж КИНУЛАСЯ ЙОМУ НА ШИЮ. АЛЕ ВІН МЕНЕ ЗУПИНИВ – ХОЛОДНИМ ПОГЛЯДОМ, ТА ПІШОВ НА КУХНЮ

А незабаром Ольга Сергіївна струснула зі своєї шиї брата і сестру Миколи, втомилася вона їх тягнути, звільнила місце для внучки. Поступово вона і до сина стала по-іншому ставитися, стала робити йому подарунки, і стала турботливою мамою, почала оберігати всю сім’ю сина як орлиця, щоб ніхто не міг учинити їм кривду.

Так вона і залишилася жити з родиною Миколи, незабаром вони ощасливили бабусю і онуком, вона була в два рази щасливішою, тепер у Ольги Сергіївни була не тільки улюблена внучка, а й улюблений внучок, з яких вона і до цього дня здуває пилинки. З дочкою і молодшим сином Ольга Сергіївна не спілкується, бо ті на неї образилися, як же вони жити то будуть, якщо мама перестала їх годувати!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook