fbpx
життєві історії
Я розуміла, час пливе, кавалерів хороших немає, тому й наважилась на дитину “для себе”. Довго над “кандидатом” не думала. Олексій, мій співробітник, вирішив мене виручити. У нього є дружина, двоє дітей. Я відразу ж попередила, що нічого від нього вимагати не буду. Але минув рік, і я розумію, що це не правильно. Ось тепер і хочу, щоб він виконував батьківський обов’язок. Як не крути, а дитина його

Я розуміла, час пливе, кавалерів хороших немає, тому й наважилась на дитину “для себе”. Довго над “кандидатом” не думала. Олексій, мій співробітник, вирішив мене виручити. У нього є дружина, двоє дітей. Я відразу ж попередила, що нічого від нього вимагати не буду. Але минув рік, і я розумію, що це не правильно. Ось тепер і хочу, щоб він виконував батьківський обов’язок. Як не крути, а дитина його.

Моя подруга вважала себе молодою та цікавою, хоча давно вже розміняла четвертий десяток. Сім’ю вона створювати не поспішала, а ось тільки усвідомила, що настав час взятися за голову. Знайти чоловіка виявилося не так просто — з ким-небудь не хотіла зв’язуватися, а всі нормальні були зайняті. Коли Юля зрозуміла, що вибір невеликий, вирішила стати матір’ю, чисто для себе, як то кажуть.

З кандидатами особливо не морочилася — “попався” в добрий час співробітник Олексій. Вона запевнила, що нічого від нього вимагати не буде, тож той погодився і виручив дівчину. Вона не збиралася на аліменти подавати чи якось долучати Олексія до дитини. Була лише одна мета – стати мамою.

Так і з’явилась наша Злата. Перший рік минув тихо та мирно, а потім у Юлі щось в голові перекрутилося. Вона почала бігати за “татом” і вимагати, щоб він брав участь у житті дитини. Все б нічого, якби він не мав своєї родини.

Я її питала, навіщо вона це робить, адже сама казала, що жодних претензій пред’являти не буде. А у відповідь почула:

– У моєї дочки має бути, як мама, так і тато!

Я вважаю, що чинить вона не дуже красиво. Звичайно, одній ростити дитину складно, але є й інші чоловіки, які не проти пов’язати з Юлею життя, незважаючи на те, що вона має дитину. Навіщо вона бігає за Олексієм? Якщо їй так важко, вона не витягує, для чого тоді все це було?

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!