fbpx

Я сам винен у зраді дружини. Я з дружиною майже 7 років разом, виховуємо маленьку дочку. Коли дружина чекала дитину, я поїхав на заробітки. А коли це все сталося в Україні, я залишився закордоном, а гроші пересилаю дружині, хоч і розумію, що їй важко і не вистачає саме сильного плеча

Я сам винен у зраді дружини. Я з дружиною майже 7 років разом, виховуємо маленьку дочку. Коли дружина чекала дитину, я поїхав на заробітки. Ми жили не багато, і я розумів, що найкраще буде, якщо я поїду, щоб у родині були були гроші. У результаті я поїхав майже на рік, регулярно підтримували зв’язок по відео.

Спочатку ми тужили один по одному, і відстань була дуже велика, але розуміли, що це на благо дитини. Коли дружина народила, я не приїхав і не зустрів їх, бо розумів, що зараз потрібні гроші дитині і їй, з цього й працював далі.

Після я пропустив хрестини своєї дитини, мене теж не було, я так само був на заробітках. Коли Оленка дзвонила і казала, щоб я приїжджав, я спершу сказав, що наступного місяця приїду, але слова не дотримався.

Мені стало звично там жити, де працював, я відмовлявся, що спочатку закриємо борги та кредити, потім я приїду.

А коли це все сталося в Україні, я залишився закордоном, а гроші пересилаю дружині, хоч і розумію, що їй важко і не вистачає саме сильного плеча. Вона ще й сирота, немає ні батьків ні сестер-братів, тому їй важко було подвійно, я це розумію.

Весь цей час дружина була одна з дитиною. Вона не виспалася, і їй ніхто не допомагав від слова зовсім. Коли у дружини не вистачило терпіння, вона зателефонувала і сказала: мені все одно, я їду до тебе. Коли вона до мене приїхала, ми винайняли квартиру і жили добре, але я дуже багато працював, бувало, робота була і по 14 годин щодня крім неділі.

Зрештою ми прожили за кордоном два місяці. А потім вони з дочкою повернулися назад до того міста, де ми жили.

А через два тижні Оленка каже, що вона має стосунки з чоловіком і зізнається, що зрадила мене з ним! Ось так, і що робити тепер, я не знаю. Після закінчення цієї вахти я повернуся додому.

Зараз я намагаюся повернути сім’ю і готовий пробачити їй зраду і кажу їй, що хочу ще одну дитину. Чи роблю я правильно, що готовий пробачити дружині таке?

Я звинувачую себе в тому, що не був у скрутний момент з нею, коли дитина росла, але чи правильно я роблю, що хочу повернути сім’ю? Не розмовляючи з Оленою, я готовий все закінчити і розлучитися, але як тільки вона дзвонить, я ніби сам не свій, хочу повернути свою родину, хочу дитину від неї і жити разом з ними.

Але Оленка каже, що виправити щось вже не можливо, що вона хоче бути з тим чоловіком, а коли я приїду, ми просто розлучимося. Як мені повернути своє щастя, підкажіть будь ласка.

Що робити, не знаю, чи заплутався повністю.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page