fbpx

Я щаслива у шлюбі: є чудовий люблячий чоловік та двоє діток. Працюю, займаюся дітками. Готую сама смачно, бо вмію, будинок тримати в чистоті помічниця допомагає. І все б добре, якби не моя мама. Недавно я ходила з дітьми до матері в гості. Мама запропонувала дітям макарони та підсмажену ковбасу. Але якось я зайшла до неї без попередження і побачила, що на кухні бенкет на весь світ. Голубці, смажене м’ясо, якісь салати, а в духовці печеться пиріг

Я щаслива у шлюбі: є чудовий люблячий чоловік та двоє діток. працюю, займаюся дітками. Готую сама смачно, бо вмію, будинок тримати в чистоті помічниця допомагає. І все б добре, якби не моя мама. Дивна вона в мене. Пригощає своїх онуків несвіжою ковбасою, а смаколики зберігає для чужих.

Моя мама абсолютно не зацікавлена у спілкуванні зі своїми родичами. Із онуками вона практично не бачиться. Молодший встигає забути, хто його бабуся, допоки вони не зустрінуться знову.

У той же час моя мама готова на все заради чужих людей. Вона могла легко віддати дитині своєї подруги іграшку, яку тільки-но купила для мене, якщо подруга прийшла в гості. Ну, не може ж дівчинка піти додому з порожніми руками!

Моя мама завжди без проблем кидала все, якщо комусь із знайомих потрібна допомога. Але вона легко жертвувала потребами своєї сім’ї.

Мама ніби не помічала, що її поведінка руйнувала стосунки і з чоловіком, і зі мною. Не дивно, що тато у результаті подав на розлучення. Мені було непросто жити з такою матір’ю. Але я звикла до того, що для мами я далеко не найдорожча людина на світі.

Мама все найкраще берегла для гостей. Вона могла легко дати нам не дуже свіжу їжу. Не викидати ж продукти! Мама завжди скаржилася на відсутність грошей, доводилося на всьому заощаджувати. Але лише справа стосувалася дня народження подруги чи колеги, гроші завжди знаходилися одразу.

Вона навіть торти домашні пекла. Тільки не нам х татом, а друзям та знайомим. Згодом я звикла до всього цього. А потім виїхала з батьківського дому, вийшла заміж та народила своїх дітей. Я стала повною протилежністю матері.

Зараз я нечасто спілкуюся із нею. Але коли наші зустрічі все ж таки трапляються, обов’язково відбувається щось дивне. Недавно я ходила з дітьми до матері в гості. Мама запропонувала дітям макарони та підсмажену ковбасу. Я помітила, що ковбаса несвіжа, і відмовилася. Мама почала виправдовуватись, що більше немає нічого.

Але якось я зайшла до неї без попередження і побачила, що на кухні бенкет на весь світ. Голубці, смажене м’ясо, якісь салати, а в духовці печеться пиріг. Коментарі тут ні до чого! Я просто мовчки пішла. Раніше мене подібне дуже засмучувало, але тепер я намагається не звертати на це уваги.

Просто мама знову підсунула нам зіпсовані продукти, як у дитинстві. І начхати, що дітям могло це нашкодити. Треба ж було комусь доїсти рештки колишньої розкоші!

Я вже не намагаюся зрозуміти маму. Чому вона поводиться так, ніби їй байдуже на своїх рідних та близьких? Я вважаю, що мати має якісь ментальні проблеми. Вона не молодшає, і з кожним разом її поведінка стає дедалі дивнішою.

Щиро сказати, я замислююся навіть над тим, щоб повністю обмежити спілкування матері і моїх дітей. Я побоююся, що бабуся може впливати на онуків не найкращим чином.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page