fbpx

Я швидко усвідомила, що колишнього ситого життя в достатку та регулярне оновлення гардеробу мені точно не світить. Адже пенсію мала мінімальну. А зарплата на останній посаді була надто гарною, щоб від неї швидко відвикати. Тоді я взяла слухавку та зателефонувала своїй найближчій людині  сину Ромі. 8000 гривень на місяць від сина буде прийнятною допомогою в цей нелегкий для мене період. Та не все в результаті пішло за моїм планом. Невістка Уляна не підтримувала цього вчинку мого сина

Коли підійшов мій час виходу на пенсію, я швидко усвідомила, що колишнього ситого життя в достатку та регулярне оновлення гардеробу мені точно не світить. Адже пенсію мала мінімальну. А зарплата на останній посаді була надто гарною, щоб від неї швидко відвикати.

Тоді я взяла слухавку та зателефонувала своїй найближчій людині  сину Ромі.

Під час розмови з Романом я нагадала сину про всі ті труднощі та поневіряння, які мені доводилося долати, поки я сама його виховувала. Про те, в чому вона постійно собі відмовляла та жертвувала заради його благополуччя.

Якщо він цього не забув, сказала я сину, то хай хоч трохи відплатить добром. 8000 гривень на місяць від сина буде прийнятною допомогою в цей нелегкий для мене період.

Роман мені не відмовив і став справно висилати на карту гроші. Проте невістка Уляна не підтримувала цього вчинку мого сина. Нехай вона мені нічого в обличчя не говорила, але я чудово знала, що в сім’ї сина почалися конфлікти.

Насправді мені було все одно, що відбувається між її сином і невісткою. Це їхня справа. Адже я знала, що син заробляє набагато більше за свою дружину. То чому б йому не віддавати різницю своїй рідній матері?

Але в один із призначених днів гроші не прийшли на картку. І за місяць, і за 2 місяці я так нічого й не отримала. Тоді я сама набрала номер сина. Роман роздратовано відповів: із дружиною вони розійшлися, і тепер йому доводиться винаймати окрему квартиру. І оскільки це коштує чималих грошей, він не може дозволити собі моє забезпечення.

Після цього я більше не турбувала сина. Я не хотіла ненароком нагадати йому про можливість жити у моїй квартирі. Мене цілком влаштовувало жити самій: сама собі господиня. А якщо син раптом вирішить підселитися, то є шанс, що з ним підселиться і нова невістка. Цього мені зовсім не хотілося.

Через півроку я дізналася, що Роман повернувся до своєї дружини, і вони стали жити як раніше. “Якщо у сина все налагодилося, то можна й зателефонувати”, – вирішила я і набрала знайомий номер.

Але й цього разу відповідь була не на мою користь. Син повідомив, що тепер його дружина заробляє більше за нього. Тому він не може виплачувати мені гроші. На цьому розмова закінчилася.

Я відчула образу. Як же так? Справи в нього налагодилися, а матері допомагати не хоче? Хіба це справедливо щодо мене?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page