fbpx
життєві історії
Я спершу не зважала на “недостаток” свого чоловіка, але згодом, проживши разом декілька місяців, я вирішила поговорити з Антоном на цю тему. Не думала, що це підійме таку “бурю”. Він так на мене подивився, ніби я бог знати чого від нього хочу. – Прибравши всю цю “красу”, я втрачу свою гордість. Я ж не жінка, щоб по таких закладах ходити. – А потім зібрав деякі речі і пішов ночувати до своєї матусі

Я спершу не зважала на “недостаток” свого чоловіка, але згодом, проживши разом декілька місяців, я вирішила поговорити з Антоном на цю тему. Не думала, що це підійме таку “бурю”. Він так на мене подивився, ніби я бог знати чого від нього хочу. – Прибравши всю цю “красу”, я втрачу свою гордість. Я ж не жінка, щоб по таких закладах ходити. – А потім зібрав деякі речі і пішов ночувати до своєї матусі.

Зі своїм чоловіком я познайомилася, коли відпочивала разом з подругою в Одесі. Ми просто пішли в ресторанчик біля моря, ну а там два хлопці чорняві підійшли до нас познайомитися.

Ми особливо і не відмовлялися. Чому б не познайомитися. Єдине, що мій на той час майбутній чоловік не сподобався мені зовсім. Аж надто у нього багато “рослинності”. Він то був у шортах, і кидалось це сильно в очі. Ще й борода, в спеку, уявляєте. Я все розумію, мода модою, але, треба і міру у всьому знати.

Але попереду був тиждень неймовірного відпочинку на морі, нічні прогулянки, ми зустрічали разом сонечко. Все була так романтично. Ходили в парк атракціонів. З часом я перестала звертати увагу на його “недостаток”. Мало того, ще й виявилося, що ми з ним з одного міста.

Прозустрічалися ми з ним пів року, а потім Антон мені зробив пропозицію, відгуляли шикарне весілля. Останнім часом мене сильно стала дратувати його “рослинність”. Коли він лягати спати, знімає футболку, а у мене таке враження, що біля мене не людина, а якийсь звірок лежить.

Ну неприємно мені і все. Стала Антона просити, щоб піти на депіляцію, хоча б на деяких місцях. І що ви думаєте? Він так на мене глянув, ніби я бог знати що від нього хочу.

На думку Антона, волосся – гордість чоловіка. Прибрати всю цю “красу” – втратити свою гордість. Ми після цього дня місяць не спілкувалися. Навіть сказав мені, що раз він мене не влаштовує, то можу на розлучення подати.

І як тільки ми пішли на “мирову” – знову почали цю розмову. Антон так розлютився, що навіть пішов того дня ночувати до своєї матусі. А я сиджу і думаю – ну якби любив мене так сильно, то розумів би, що мені це не подобається.

А що ви скажете з цього приводу? Цікава думка кожного!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!