fbpx

Я справді стала причиною розлучення Вадима з його дружиною Христиною. Але річ в тім, що дітей в них не було, тому не вважаю це, чимось поганим. Та одного разу перебираючи документи я побачила чек з ювелірного магазину, а в ньому оплата за дві пари сережок. Я спершу подумала, що одну Вадим мені подарував на день народження, а другу подарує через два місяці – на іменини. Лише подруга зуміла відкрити мені очі

Мій чоловік Вадим розлучився з дружиною через мене. Дітей у них з Христиною не було, тож я вважаю, що нічого поганого не зробила. Він переїхав до мене, і через рік часу ми з ним розписалися. Я була впевнена, що мені нарешті пощастило мати сім’ю та чудові стосунки, але я помилилася.

У нас були спільні інтереси, ми любили подорожувати нашою Україною, і я добре ладнала з усіма його друзями.

Одного вечора, коли я переглядала різні рахунки за комунальні платежі і всяке таке різне, я натрапила на чек з ювелірного магазину, а саме за сережки, які чоловік мені подарував на день народження. Не знаю, з якого дива він там опинився, але не це привернуло мою увагу. По чеку було зрозуміло, що того дня Вадим купляв дві пари сережок.

Я п’ять хвилин сиділа і обдумувала, з якої радості Вадим купив мені дві пари золотих сережок. Спершу мені прийшла думка в голову, що одні він мені подарував на день народження, а другу пару подарує на іменини, які відбудуться через два місяці. Думаю, може акція якась, одну береш, друга зі знижкою в 50 відсотків. Хто його знає, як там було.

Я розказала про цю ситуацію своїй найкращій подрузі, і вона відкрила мені очі. У нього є ще одна жінка, якій він дарує золоті прикраси. Я не могла в це повірити. Ми разом з Вадимом вже не перший день. Тоді подруга сказала мені: “Коли він до тебе бігав від своєї дружини, ти не заперечувала, а тепер дивуєшся? Він їй роги наставляв з тобою, а тепер тобі з кимось іншим!”

З того дня я почала слідкувати за своїм чоловіком. Появилася якась недовіра. Я почала перевіряти його мобільний телефон, можна сказати, я стала детективом у спідниці.

Багато місяців я нічого не могла придумати. Я почала думати, що щось я собі понавидумувала. Поки одного разу я не побачила в його переписці з колишньою дружиною, що в суботу він до неї “заскочить” по справах.

Коли Вадим сказав мені, що йде в суботу випити “пінного” з друзями, я вирішила навідатися “в гості” до його колишньої.

Мені було зрозуміло, що вона не буде в захваті побачити мене на своєму порозі. Христина може навіть прогнати мене, але ймовірність того, що я все ж зможу з нею поговорити – все одно залишалася.

Після розлучення Вадим з Христиною все ще іноді зустрічалися і Вадим говорив, що вони друзі. Я подзвонила в двері, і мені відчинила його колишня в халаті.

Вадим визирнув із вітальні з бокалом в руках. Я вибігла з квартири, навіть не знаю, як потрапила до автівки. В той час, як я шукаю з ким він проводить час, Вадим просто зустрічається зі своєю колишньою.

Я почувалася дуже погано. Яке задоволення вона мала відчути, коли зробила зі мною те саме, що я свого часу з нею? Спочатку Вадим наставив роги дружині зі мною, а тепер мені з нею.

Я прийшла додому сильно засмучена. Чому я відразу не здогадалася, що ніякої дружби між колишнім чоловіком і дружиною бути не може.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page