fbpx
життєві історії
Я списала все на побут, звикли обоє, втомлюємося до того ж. Не може ж романтика тривати вічно! Але і такий розклад мене не влаштовує. Я нормальна жінка, мені постійно треба, звісно, не солі від Михайла, а він – мороз-морозом. То  в нього голова на магнітні бурі болить, то за місячним календарем день не сприятливий, то гороскоп не радить сьогодні… Мені дорога в гречку, мабуть

Я познайомилася з чоловіком 10 років тому, закохалася. Він був ласкавим, ніжним, уважним, люблячим. Три роки прожили разом, зробив пропозицію, і ми розписалися.

Прожили ще два роки. Увага його до мене помітно знизила градус, відносини поступово перетворювалися в дружні замість подружніх… Я списала все на побут, звикли обоє, втомлюємося до того ж. Не може ж романтика тривати вічно!

Періодично говорила йому, що я жінка і мені не вистачає чоловічої уваги. Він кивав, і нічого не змінювалося.

такий розклад мене не влаштовує. Я нормальна жінка, мені постійно треба, звісно, не солі від Михайла, а він – мороз-морозом. То  в нього голова на магнітні бурі болить, то за місячним календарем день не сприятливий, то гороскоп не радить сьогодні… І це чоловік! Коли миужики до подібних дурниць прислуховувалися?

Я і романтичні вечері, і все таке інше, але результату нуль.

Донечці зараз довгогочікуваній і бажаній рік, а між нами з михайлом – лід. А от з дочки пилинки здуває, люблячий і ніжний батько.

Мені 33 роки, йому-  34. Я приваблива, працюю, житлом забезпечена. Але у моєму житті немає головного для щастя жінки, хоча спочатку все було просто супер.

Звинуватити мені його ні в чому. Він працює, забезпечує сім’ю, допомагає мені і по дому, і з дитиною. Він ідеальний чоловік! Ідеальний – та не ідеальний… Мені самотньо з ним, як в пустелі. Говорила я про це з чоловіком мільйони разів, але він мене не чує.

Каже мені у відповідь: «Я все роблю для сім’ї, що ще тобі потрібно?». І так, і заперечити нічого… Але як же ніжність, кохання?

І, як під замовлення, з’явився чоловік, який приділяє увагу, і я тану. В думках, у мріях поки що. Не можу поставити під загрозу родину, щастя дочки. Але мої бажання мене не слухаються! Намагаюся мінімізувати зустрічі з Романом, як можу.

Чоловік бачить, що зі мною щось відбувається і, приходячи додому, влаштовує сцени, щось підозрює. А я вже втомилася пояснювати йому, в чому річ і чого мені не вистачає.

Але, мабуть таки, мені дорога в гречку…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook