fbpx

– Я так не можу! Ну не можна починати так сімейне життя! Мене совість мучить! Я все йому розповім! – журилася моя подруга Світлана незадовго до свого весілля

– Я так не можу! Ну не можна починати так сімейне життя! – журилася моя подруга Світлана незадовго до свого весілля.

– А чого ти зараз всполошилась? У тебе весілля на носі, пізно вже посипати голову попелом. Розслабся і готуйся до весілля, – намагалася я відвернути подругу від сумних думок.

– Ні! Мене совість мучить! Я все йому розповім! – не вгамовувалася Світлана.

– Навіщо? Все ж добре у вас. Ну хіба мало, що там було 100 років тому. Навіщо ворушити минуле? Нікому не стане краще, якщо ти йому все розкажеш – ні тобі, ні йому. Так що просто викинь це з голови.

Я сподівалася, що Світлана послухає моєї порадою і здоровому глузду і не стане розповідати нареченому про те, що пару років тому по дурості зрадила його з колишнім колегою по роботі (одруженим, до речі), але Світлана не захотіла тягти цю неприємну правду в поодинці і таки розповіла все своєму бойфренду.

Весілля, звичайно ж, не відбулася і замість однієї щасливої ​​родини ми бачили двох нещасних молодих людей.

Нам з дитинства втовкмачували, що краще гірка правда, ніж солодка брехня. Але, на жаль, не пояснили, як далі жити з цією гіркою правдою і кому вона взагалі здалася. Я не знаю людей, які були б щасливі, дізнавшись гірку правду. Вона майже завжди робить людей нещасними.

Як би не хотілося нам жити в світі абсолютної чесності, є речі, про які краще ніколи не розповідати і ніколи не дізнаватися.

До чоловіків це, до речі, теж відноситься. Якщо вже напартачили колись, просто живіть з цим далі, а не перекладайте вантаж каяття на свою другу половину.

Аморальні вчинки для тих, хто не відчуває почуття провини і вміє домовлятися з власною совістю. Якщо ви не з таких, значить подібні «фішки» не для вас. Живіть по совісті і не отруюйте життя ні собі, ні іншим.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page