fbpx
Шоу-бізнес
“Я терпів і мовчав три роки!”: дружина Остапчука так йому “насолила”, що той не стримався, і розповів про Олену Войченко таке, що шанувальники досі не можуть прийти в себе

“Я терпів і мовчав три роки!”: дружина Остапчука так йому “насолила”, що той не стримався, і розповів про Олену Войченко таке, що шанувальники досі не можуть прийти в себе.

Шанувальники в подиві. Ніхто не міг й очікувати.

Після скандального інтерв’ю Олени Войченко Володимир Остапчук не став мовчати. Телеведучий згадав подробиці спільного життя з екс-дружиною.

Терпіння Володимира Остапчука добігло кінця після скандальних заяв колишньої дружини про його неврівноважене здоров’я. Телеведучий вирішив відкрити всю підноготну Олени Войченко та її родини.

У своєму Instagram Остапчук розповів, що вже третій рік його колишня дружина розповідає небилиці в інтерв’ю. А в останній бесіді з журналістами Войченко образила нинішню обраницю шоумена Крістіну Гірник, назвавши її “професійною “коханою” Шуфрича”.

“Я терпів три роки. Три роки! Бо є діти. Тому що я тебе поважаю, як мати наших дітей. І це погано насамперед для них – розкидати це на вентилятор. Але ти перейшла межу. Ти образила мою дружину, яка ні слова про тебе ніколи не сказала. Тому я попереджав”, – заявив Остапчук.

Далі телеведучий пригадав усі скандальні подробиці життя Олени. За словами шоумена, у його колишньої дружини були проблеми із законом у США. Причиною судових розглядів стала крадіжка у магазині, після чого Олені заборонили в’їзд до США на 10 років.

“Чому ніколи не показуєш на інтерв’ю свої “візерунки” на руках. І не кажеш, як я тебе рятував і возив до лікарні після (не тобі оцінювати мій пcихічний стан)”, – сказав телеведучий.

Згадав Остапчук і проблеми у сім’ї колишньої дружини. Як заявив телеведучий, рідний брат Олени має серйозні проблеми із законом.

“Брат Роман Войченко був одним із організаторів банди в Умані. На їхньому рахунку чого тільки немає. Мені це стало відомо з посади народного депутата Антона Яценка. Брата зловили. Виявляється, він жив під іншим ім’ям, і ви це знали”, – заявив шоумен.

Свої слова Остапчук “підкріпив” доказами. Телеведучий додав скріншот із документом, в якому йдеться, що брат Олени зараз перебуває у слідчому ізоляторі та чекає на рішення суду.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page