fbpx

Я точно не поїду до них той ремонт робити і чоловіку забороню, хоч він цим і займається. Треба – наймайте людей, майстрів і вперед! Ми самі зйомці живемо, збираємо на своє. А свекруха після 10 років італійських заробітків повернулася і приперла нам замість грошей гарбузів, картоплю і моркву з села, свекром і зовицею вирощені. А мені це нащо? Зберігати на балконі, щоб пропало? Та я все на базарі чи в магазин за копійки купляю. Місяць тому Зоя Богданівна повернулася. А в ці вихідні вони зі свекром приїхали до нас в гості

Ми з чоловіка познайомились, коли навчалися в обласному центрі в університеті. Сам Рома з села недалеко, я – з райцентру трохи подалі.

Почали ми жити, почавши все з нуля, вже 11 років живемо в орендованій квартирі, бо можливості купити свою досі не маємо.

Я вчитель, чоловік мій не працює за освітою, а займається кілька останніх років ремонтними роботами. У нас хоч трохи з’явилися гроші і ми почали відкладати.

Ти часом свекри мої живуть в селі, але мама Роми 10 років тому поїхала працювати в Італію. У свекра здоров’я гірше, та й на господарстві хтось мав лишитися, плюс у чоловіка на той момент ще сестра була підлітком.

Заробляти свекруха власне поїхала на капітальний ремонт їхнього будинку, але меншій донечці не забула однокімнатну студію в обласному центрі прикупити.

Вона нам в розмовах ще з Італії неодноразово натякала, що розраховує на нашу допомогу в ремонті, особливо на допомогу сина.

Звичайно, ми не відмовлялися, але в свою чергу чекали що вона додасть нам грошей на квартиру. Адже дочці, яка ще не має родини і живе з батьком в селі, Зоя Богданівна квартиру купила, сестра Романа її здає зараз.

Тому й ми справедливо чекали грошової допомоги від свекрухи – природно ж?

Читайте також: Ми розписалися тиждень тому, гроші зберегли. Але вся сільська рідня – а там пів села – мої рідні, пів села – його, – сказали, що ми їм більше не рідня й можемо дорогу в село забути. Все тому, що ми багаті, живемо в місті, але не нагодували всіх родичів в шикарному міському ресторані, відмовилися платити за власне весілля, а вимагали гроші з батьків, в результаті скасували й саме весілля

Але все склалося не так. Місяць тому Зоя Богданівна повернулася. А в ці вихідні вони зі свекром приїхали до нас в гості.

Привезли нам купу сільського добра з городу, мама чоловіка сказала, що їм потрібна машина нова, більше, і ремонт скоро почнуть. Що грошей у них – тільки на це, впритул.

Сказали, що чекають від нас участі і допомоги і поїхали.

Так от що я скажу, і чоловіка вже про це повідомила Я точно не поїду до них той ремонт робити і чоловіку забороню, хоч він цим і займається. Треба – наймайте людей, майстрів і вперед! Ми самі зйомці живемо, збираємо на своє.

А свекруха після 10 років італійських заробітків повернулася і приперла нам замість грошей гарбузів, картоплю і моркву з села, свекром і зовицею вирощені.

А мені це нащо? Зберігати на балконі, щоб пропало? Та я все на базарі чи в магазин за копійки купляю.

Словом, така моя позиція і я її не зміню, вважаю, що я права, хоч чоловік і каже, що я не справедлива до його батьків.

Автор – Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page