fbpx
життєві історії
Я того дня поверталася з роботи. Відкрила двері своїм ключем, і бачу, що чоловік разом з Камілою сидить на дивані, і дивиться телевізор. Вони були накриті одним одіялом, і мене це насторожило, хоча виду я не подала. Я ж розумію, племінниці двадцять років. Вона весела, симпатична дівчина. Та й “дивно” Арсен дивиться на Камілу з самого першого дня її появи в нашому домі

Я того дня поверталася з роботи. Відкрила двері своїм ключем, і бачу, що чоловік разом з Камілою сидить на дивані, і дивиться телевізор. Вони були накриті одним одіялом, і мене це насторожило, хоча виду я не подала. Я ж розумію, племінниці двадцять років. Вона весела, симпатична дівчина. Та й “дивно” Арсен дивиться на Камілу з самого першого дня її появи в нашому домі.

***

Арсену 40, Лілі 35, своїх дітей у них немає. Племінниця приїхала на пару тижнів. Каміла дочка двоюрідної сестри Лілі і вони, коли вона була маленька, часто брали її до себе і навіть возили з собою на відпочинок. Але тоді вона була зовсім дитиною, а зараз перетворилася в наречену на виданні.

Мила, акуратна, трохи сором’язлива дівчинка, з гарною фігурою. Загалом, зустріли вони її на вокзалі, і Ліля помітила, що чоловік аж в обличчі змінився, коли побачив її. Планували відразу додому, а на наступний день показати центр, але Арсен вирішив не відкладати, і повіз вигулювати племінницю відразу.

В результаті чоловік не на жарт здружився з Камілою, постійно про щось говорять, сперечаються, благо теми є – він у Лілі філолог і викладає в університеті. Катаються по місту і навіть пару раз ходили без Лілі в кафе. Їй здається, що Арсен дивиться на Камілу зовсім не по-родинному, блиск в очах з’явився, а вона відчуває себе причепом.

Нещодавно Ліля прийшла з роботи і побачила милу картину: племінниця лежить поруч з чоловіком на дивані, дивляться якийсь фільм, причому під одним пледом. Дружина уваги не подала, і навіть нагодувала їх, але тепер вся в роздумах. Що робити – відправити племінницю від грiха подалі додому або, можливо, їй все здається, і Арсен дійсно сприймає Камілу як свою дитину.

Що скажете?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page