fbpx

Я того дня втомлений з роботи приходжу, а моя Лілька за комп’ютером сидить. Дитина робить що хоче, в хаті не прибрано, їсти не зварено. Я ж, звичайна річ, почав бурчати, а вона мені давай, що я такий-сякий, геть не романтичний, що їй там якісь хлопці в соц. мережах пишуть, яка вона красива, що я відстав від життя. Того ж дня я зібрав речі і з’їхав

Я того дня втомлений з роботи приходжу, а моя Лілька за комп’ютером сидить. Дитина робить що хоче, в хаті не прибрано, їсти не зварено. Я ж, звичайна річ, почав бурчати, а вона мені давай, що я такий-сякий, геть не романтичний, що їй там якісь хлопці в соц. мережах пишуть, яка вона красива, що я відстав від життя. Того ж дня я зібрав речі і з’їхав.

***

Василь переїжджав в інше місто і розпродавав все своє майно. Він вийшов у двір в очікуванні приїзду покупця на дачу.

Був кінець квітня, але було вже по літньому спекотно. Ясно світило сонце і Василь спеціально вийшов раніше, щоб просто постояти на вулиці.

Але як тільки він вийшов, до нього відразу підійшов чоловік років сорока п’яти і запитав, чи не з ним він домовлявся подивитися дачу.

Потенційний покупець теж приїхав раніше. Це була хороша ознака серйозності намірів покупця.

Чоловік представився Степаном. Відразу запропонував перейти на ти і вони сіли в його машину і поїхали дивитися дачу Василя.

– Може ще комп’ютер у мене купиш? – поцікавився по дорозі Василь – для себе сам збирав. Дуже хороший комп’ютер і продам недорого.

– Зло одне від цих комп’ютерів – несподівано відповів Степан – я через комп’ютер з першою дружиною розлучився.

– Це як? – поцікавився Василь.

– Я сам бізнесом займаюся, а Ліля не працювала. В домі з дитиною сиділа. Ну, купив їй комп’ютер, щоб не нудьгувала. Підключив до інтернету і почалося. Вона цілий день сидить в соціальних мережах з кимось переписується, а ввечері коли я додому втомлений приходжу, на мене гарчить, що їй всякі шанувальники в мережах вірші присвячують і компліменти пишуть. А я, сільський хлопака, хоч раз би що-небудь в її честь склав.

Зі мною їй і поговорити то виявляється нема про що. Реально до того дістала, що я пішов в чому був. Купив собі нову квартиру і дружину з села привіз. Молода вона у мене, правда. Батьки мої ровесники. Я і батьків її в місто перевіз. З нами зараз живуть. Я їм квартиру шукаю. Більше в моєму будинку ніяких комп’ютерів ніколи не буде.

За розмовами непомітно доїхали до дачі Василя. Степану дача сподобалася, і він запропонував заїхати до нього додому за паспортом підписати договір і їхати в реєстраційну палату оформляти угоду.

На зворотній дорозі обговорювали дачу і домовлялися про ціну. До теми особистого життя Степан більше не поверталися.

Коли приїхали до нього додому, то Василь піднявся в квартиру Степана разом з ним. Двері їм відкрила симпатична двадцятирічна дівчина, напевно, нова дружина Степана.

По квартирі бігав їх дворічний син, а з сусідньої кімнати вийшли привітатися батьки дружини.

Про, те, як зараз живе колишня дружина Степана, Василь так і не запитав.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page