fbpx
Шоу-бізнес
“Я тягла до останнього!”: Лілія Подкопаєва поділилася думками про свою куму-мовчанку Ані Лорак, та друзів з Донбасу, оскільки сама родом з Донецька (фото)

“Я тягла до останнього!”: Лілія Подкопаєва поділилася думками про свою куму-мовчанку Ані Лорак, та друзів з Донбасу, оскільки сама родом з Донецька

Легенда українського спорту зізналася, що зіштовхнулася зі стіною нерозуміння. Зараз вона не спілкується з багатьма своїми друзями.

Мовчазна позиція Ані Лорак зруйнувала дружбу з давньою подругою Лілією Подкопаєвою. Спортсменка зізналася, що з початку війни не спілкується з кумою.

Як розповіла Подкопаєва в інтерв’ю “Слава+”, Не тільки з Ані Лорак їй довелося розірвати стосунки. Як відомо, гімнастка родом із Донецька, тому з початком війни на Донбасі її стосунки з багатьма друзями похитнулися.

“Там з 14-го року нас уже називали “нaцики” і що ми там скакали на Майдані. Коли я намагалася пояснити, чому саме так відбувається, я теж зустріла стіну. Ніхто не хоче нічого чути, тому більше близького у нас не може бути”, – сказала Подкопаєва.

Спортсменка розповіла, що у Донецьку залишилися її тренери. Але їх повністю поглинула проросійська пропаганда.

“Вони вже перероблені пропагандою. Це дуже страшно. ДНР та ЛНР – це терористичні організації, які не повинні існувати. І звісно, це потрібно було закінчити у 14-му році”, – заявила Подкопаєва.

Під час інтерв’ю Слава Дьомін розповів, що писав Ані Лорак, але не отримав відповіді. Ведучий показав скріншот листування з “мовчазною” зіркою.

Лілія Подкопаєва зізналася, що не намагалася зв’язатися з експодругою. На думку спортсменки, у цьому немає жодного сенсу, якщо людина вже для себе вирішила.

“Я нічого їй не писала. Мовчання буває дуже гучним. Ні Ані Лорак, ні її представник не зробили жодної заяви. Тому ми робимо висновки, що вона зробила те, що хотіла зробити. Я все чекала…бо кожен голос має значення. Голос, який має таку кількість фоловерів, треба було виставити як щит. Тому що йдуть з життя діти, як ми, не можемо цього дозволити, – сказала гімнастка.

Водночас Подкопаєва зізналася, що зрадництво з боку зіркової куми, на честь якої спортсменка назвала старшу дочку, було дуже сильним потрясінням.

“Я завжди намагалася знайти виправдання. Але зараз жодних виправдань не може бути. Я справді чекала і для мене це дуже важко. Я тягла до останнього. Але коли минуло три місяці і була цілковита тиша, мене це здивувало– відверто сказала Лілія.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LiliyaPodkopayeva (@podkopayeva_official)

Фото взяте з вільних джерел