fbpx

Я в подробицях пам’ятаю своє розлучення через Марію Василівну. Мій син не був схожий на мого чоловіка, а вдався в мою родину, в мого дідуся навіть. Я тоді зробила той тест і звичайно батьком був Діма. Та я пішла. А тепер, коли Діму забрало вторгнення, вона дуже сильно хоче спілкуватися з Арсеном, живе під моїми вікнами, якби не комендантська година, то й ночувала би під під’їздом

Я в подробицях пам’ятаю своє розлучення через Марію Василівну. Мій син не був схожий на мого чоловіка, а вдався в мою родину, в мого дідуся навіть. Я тоді зробила той тест і звичайно батьком був Діма. Та я пішла. А тепер, коли Діму забрало вторгнення, вона дуже сильно хоче спілкуватися з Арсеном.

Але я категорично проти. Жодного разу не допомогла мені з дитиною, жодної іграшки онуку не подарувала. Що вона тепер хоче?

Я не подобалася своїй свекрусі від початку. А все тому, що її єдиний син Діма пішов до мене від дочки її кращої подруги.

Але я ніколи через це не переймалася, мені жити з Дмитром, а не з його мамою. І ми дійсно жили щасливо.

Купили квартиру в розстрочку, виплатили, зробили ремонт і переїхали в новеньку двокімнатну власну оселю.

Ми обоє працювали, їздили іноді відпочивати за кордоном, словом, все як у всіх. З Марією Василівною я контактувала і спілкувалася весь цей час по мінімуму. Все всіх влаштовувала. Принаймні, я так вважала.

Кошмар почався пізніше. Вісім років тому народився наш синочок Арсеній. Чудова, бажана дитина. От тільки не схожий на Діму.

І тут мама чоловіка наче сказилася. Вона почала немовляти Дімі на мене, що це не його дитина, що я зустрічалася зі своїм першим коханням, Ігорем, який досі не одружений і ми таємно бачимось.

Це звісно було не правдою, хоча з Ігорем ми дійсно іноді спілкувались, коротко вітали одне одного зі святами, і навіть Діма про це знав і нічого не мав проти, бо був впевнений у моїх почуттях до нього.

Дійшло до того, що Марія Василівна тикала Дімі його дитячі альбом, намагаючись довести, що у Арсенія з зим малим нічого спільного у зовнішності немає.

І якось так сталося, що мама таки змогла вплинути на сина, Діма почав сумніватися, між нами постійно виникали суперечки.

Одного разу я не витримала і замовила ДНК експертизу, благо у пеее знайома в цій сфері працює і допомогла все вирішити.

Тест показав, що батько однозначно Діма. І я цьому абсолютно не була здивована. Я показала результат Дімі і Марії Василівні.

А потім подала на розлучення. Довго і важко те все було, Діма благав мене передумати, але було пізно- мої почуття повернути було неможливо.

Я досі в подробицях пам’ятаю своє розлучення через Марію Василівну. Мій син не був схожий на мого чоловіка, а вдався в мою родину, в мого дідуся навіть. Я тоді зробила той тест і звичайно батьком був Діма.

Ми з Арсенієм лишилися в квартирі, а Діма повернувся до матері. Потім я дізналася що він зустрічається з тою Юлею, від якої колись пішов до мене.

А два роки тому він пішов захищати Україну. І віддав своє життя за батьківщину.

І тепер, коли Діму забрало вторгнення, моя колишня свекруха дуже сильно хоче спілкуватися з Арсеном, живе під моїми вікнами, якби не комендантська година, то й ночувала би під під’їздом.

А я проходжу мимо і навіть не вітаюся. Навіть моя мама каже, що я жорстока. Але я нічого не можу з собою вдіяти.

До речі я досі сама, хоча мені дійсно у всьому допомагає Ігор, він має надію, що ми будемо разом, любить мене і мого сина.

Але я ще не відчуваю себе готовою до нових стосунків і створення родини. Час покаже. Але я йому дуже вдячна за підтримку і турботу.

А от що робити з Марією Василівною – дійсно не знаю і буду вдячна за будь-які поради і думки.

Всім миру і родинного тепла!

Автор – Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page