fbpx

“Я в себе одна”: дружина Володимира Остапчука натякнула на розлучення з ним

Христина Горняк останні декілька місяців принципово навіть не згадує чоловіка.

Схоже, у родині ведучого Володимира Остапчука та нотаріусині Христини Горняк стався справжній розкол, про що вже ширяться чутки не один місяць.

Хоча офіційно подружжя нічого не коментує, втім на своїх сторінках у соцмережах, де до цього так активно постили спільні фото та зізнавалися у коханні, тепер нібито забули про існування одне одного.

10 жовтня Христина відсвяткувала день народження. Зробила вона це виключно з подругами у столиці Австрії Відні. Своєю чергою, Остапчук публічно дружину не привітав.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений kristygor (@kristygor)

Після святкування у Відні Горняк вирушила, знову ж таки без чоловіка, на острів Міконос, який вважає своїм місцем сили:

“Коли відчуваю, що втрачаю себе роблю все, щоб відновитись, щоб не загубити себе, шукаю опору і їду туди, де мені завжди добре. Я в себе одна і життя в мене теж одне”, – написала Христина.

Зазначимо, що на початку липня Горняк з підписниками обговорювала поведінку ексдружини Володимира Остапчука Олени у сторіз свого Instagram.

Зокрема, тоді Христина зазначила, що якби їй довелося розлучатися з Остапчуком, вона б на другий день поїхала на Міконос, де б відновила сили і не стала б ходити і направо та наліво роздавати інтерв’ю про їхнє розлучення з Володимиром.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page