fbpx
життєві історії
Я в той час відпочивала з друзями на дачі за Львовом. Зателефонувала тітка Рая, і приголомшила мене новиною. Справа в тому, що у мене своя квартира, але щоб вона була усім обладнана, не скажу. Мені так добре, а це найголовніше. – Ти ж пам’ятаєш Катерину? Вона вже школу закінчила і вступила до університету. Можна вона в тебе один день переночує? – Я не була в захваті, але погодилась

Я в той час відпочивала з друзями на дачі за Львовом. Зателефонувала тітка Рая, і приголомшила мене новиною. Справа в тому, що у мене своя квартира, але щоб вона була усім обладнана, не скажу. Мені так добре, а це найголовніше. – Ти ж пам’ятаєш Катерину? Вона вже школу закінчила і вступила до університету. Можна вона в тебе один день переночує? – Я не була в захваті, але погодилась.

***

У п’ятницю мені подзвонила тітка Рая, я як раз була у знайомих на дачі за Львовом, і тільки-тільки розплющила очі. Тітка радісно повідомила, що в понеділок до Львова приїжджає якась Катя, яка приходиться нам родичкою.

Ну приїжджає і нехай приїжджає, я то тут при чому? Щоб я її зустріла?

У мене ж автівки немає, буде вона зі мною і своїми чемоданами трястися в тролейбусі, а потім буде розповідати своїм родичам що її тут не на машині зустріли. Адже було вже таке одного разу.

Виявилося все простіше – цю Катерину вирішили поселити у мене. Я коротко відповіла – “Ні” і закінчила розмову.

У нас тут на дачі одна історія сталася (весела) я про неї потім напишу, тому пів дня я була зайнята і телефон не брала. А там… куча дзвінків і кілька СМС з проханням прийняти дівчину.

Я була в гарному настрої: вихідні, дача, друзі і знайомі, шашличок, рибалка – ну ніяк не хотілося скандалу, але і пускати до себе кого попало я теж не хотіла. Але поговоривши ще трохи з тіткою я здалася.

До тітки Раї я ставлюся дуже добре, вона багато чого хорошого зробила для мене і для бабусі з дідусем. Одним словом, відмовити їй я можу з трудом. До того ж за її словами дівчині потрібно всього ніч переночувати і все.

Я звичайно запитала у тітки чому її дочка не дасть притулок цій Каті, у них же двоповерховий будинок, невже не можуть прихистити дівчинку? Виявилося що Катерина студентка і вчитися в коледжі, який знаходиться поруч з моїм будинком, а її дочка в іншому районі.

Ну на одну ніч нехай переночує, до того ж я тільки в середу повернуся до Львова.

А сьогодні ближче до обіду зателефонував мій брат (у нього запасні ключі від квартири) і запитав про що я домовлялася з цією Катрусею і її мамою. Про маму я чула вперше.

Я розповіла про телефонну розмову з тіткою і про її прохання дати притулок цій Каті на ніч у себе. Брат відповів, – “Ну судячи по їх баулам вони не на одну ніч приїхали, добре, зараз з’ясуємо” і відключився.

А  через декілька годин він подзвонив і розповів наступне: приїхав додому, там на лавочці біля під’їзду ці дами сидять а поруч кілька великих сумок. Виявилося що вони приїхали шукати квартиру для Каті і наївна мама думала що я пущу пожити їх на тиждень поки вони не знайдуть квартиру.

Але лаятися з ними не довелося, тому що тільки-но вони побачили “спартанську” обстановку моєї квартири то були дуже здивовані. Справа в тому що я до сьогодні сплю на матраці і звикла вже до нього, тому поки купувати ліжко не планую.

Є ще два столи, пара стільців і табуреток, пуф і невелика переносна вішалка, ну ще на кухні плита електрична і холодильник, все.

Але вони відмовилися жити в таких умовах, без пральної машинки, телевізора, і спати як бомжі на підлозі (на матраці). У підсумку, поїхали вони до інших родичів.

Тітка, до речі, пізніше дзвонила дізнавалася що й до чого, теж здивована була, каже просилися всього нічку переночувати, а про пошук квартири ні слова.

Ну позитивний результат від цього випадку є. Ці родичі неодмінно рознесуть по всій рідні, що я живу небагато і що спати у мене навіть немає де і від цього думаю черги з бажаючих перекантуватися у мене в квартирі не буде.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page