fbpx

Я відчувала, що в сім’ї чоловіка якісь “мутки”. Ну не вкладалось мені в голові, що у свекрухи зі свекром в такі-то роки з’явилася дитина. До того ж, Дмитрик, не схожий ні на “тата”, ні на “маму”. Всю правду мені розказала двоюрідна сестра Володі. Тепер зрозуміло, чому Світлана так надзвонює до мого чоловіка з фінансовою допомогою батькам і Дмитрику! Я б в житті так не вчинила. Та, не мені її судити!

Я відчувала, що в сім’ї чоловіка якісь “мутки”. Ну не вкладалось мені в голові, що у свекрухи зі свекром в такі-то роки з’явилася дитина. До того ж, Дмитрик, не схожий ні на “тата”, ні на “маму”.

У мого чоловіка є молодша сестра Світлана. Живе вона в геть іншій області і до нас навідується не часто.

В Світлани з чоловіком дочка і на даний час сестра Володі при надії.

Ми ж з чоловіком середньостатистична сім’я. Я працюю секретарем, а Володя в автосервісі – фарбує автівки.

Жити маємо де, тому вже добре. Виховуємо старшу дочку і чотирирічного сина.

І ви знаєте, я б нічого не казала, але бентежить мене те, що після того, як свекор вийшов на пенсію, свекруха весь час тягне гроші з Володі.

Річ у тім, що в моїх свекрів є наймолодший син. Дмитрику дванадцять років. Мене дивувало те, що в такому віці свекруха наважилась стати мамо, але ніколи нічого не говорила.

Але тепер, коли ми практично забезпечуємо хлопця всім необхідним, бо він і одягнутися стильно хоче і гаджети різні, я злюся.

Я вже мовчу про те, що кожного місяця Володя поповняє і Дмитрику і мамі рахунки на смартфоні, і повні сумки продуктів їм з доставкою на саму кухню несе.

Світлана ж живе в своє задоволення, тільки час від часу телефонує брату, щоб той не забував про батьків і Дмитрика і підкидав їм грошенят.

Сама вона час від часу робила Дмитрику якісь подарунки і на тому кінець.

І все б нічого, та недавно я зустрічалася з двоюрідною сестрою Володі і вона розповіла мені таке, від чого волосся стало дибки.

Виявляється, Дмитрик не син свекрухи і свекра, а Світлани. Вона свого часу їздила в Польщу на заробітки і приїхала з “сюрпризом”.

Як я зрозуміла, Світлана не хотіла прив’язувати своє життя сином, бо хвилювалася, що заміж ніхто з дитям її не візьме.

Ось свекруха і підкинула їй таку ідею, записати малюка на себе.

І тепер виходить, ми з чоловіком забезпечуємо сина Світлани, ось тому вона так і турбується тими дзвінками і нагадуванням, щоб ми допомагали батькам.

Але ж сказати я нічого не можу, бо не маю права втручатися.

Я б ніколи не віддала свою дитину мамі. Але це вже на совісті Світлани…

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page