fbpx
життєві історії
Я відразу зрозумів, що щось сталося важливе, оскільки пропущених дзвінків від мами було майже десять. Тремтячими руками я набрав її номер і ледь дочекався відповіді. Все, що вона змогла в той час пробурмотіти, точніше, все що я зміг почути через її плач, було: “Він пішов! Батько пішов до іншої жінки”. В голові крутились тисячу думок. Я не міг повірити в почуте. Та до тями мене привів дзвінок в двері. Це був батько

Я відразу зрозумів, що щось сталося важливе, оскільки пропущених дзвінків від мами було майже десять. Тремтячими руками я набрав її номер і ледь дочекався відповіді. Все, що вона змогла в той час пробурмотіти, точніше, все що я зміг почути через її плач, було: “Він пішов! Батько пішов до іншої жінки”. В голові крутились тисячу думок. Я не міг повірити в почуте. Та до тями мене привів дзвінок в двері. Це був батько.

На телефоні було дев’ять пропущених від мами. Я одразу став їй дзвонити, розуміючи, що щось сталося. У слухавці я почув плач:

– Він пішов… Він мене покинув і пішов… Як так, стільки років життя… Він сказав, що зі мною в нього більше не було кохання…

Плач мами змусив і мене перенервувати не на жарт. Я зрозумів, що від мами пішов батько. І все думав – ну як так?! Адже все ж таки було добре.

Почувши, що я розмовляю телефоном, підійшла моя дружина і спитала, в чому справа.

– Що сталось, любий? Я ж бачу, ти так нервуєшся.

– Батько кинув матір і пішов із сім’ї.

Вона ніжно мене обійняла і сказала, щоб я не хвилювався, адже все буде гаразд і так буває, що люди розходяться.

В голові я вже обмірковував, що скажу батькові, коли його побачу. У квартиру хтось постукав. Я відчинив двері, біля порога стояв батько з величезним букетом квітів і щось майорів про себе. Хвилина мовчання, і тут я зрозумів, що він каже. За моєю спиною стояла дружина, а він звертався до неї.

– Я так більше не можу і не можу приховувати. Я люблю тебе, а ти любиш мене, начхати на все, що скажуть інші. Це наше життя. Синку, пробач мені, прошу. Але я вперше так сильно полюбив. Ми хочемо бути щасливими. Ти своє кохання ще знайдеш.

У голові стояв якийсь дивний шум і я не міг зрозуміти, чи це сон, чи реальність. Моя дружина з моїм батьком і в них кохання.

Довго не думаючи, я вибіг на вулицю, я не знав, що мені робити далі, що говорити, як мислити… Мене зрадили дві найдорожчі людині.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!