fbpx

Я власниця однокімнатної квартири. Іншого житла я не маю. Є в мене дочка, вона давно одружена. І ось уже вдруге вона до мене чіпається із запитанням — чому б мені не переписати на неї свою квартиру. От і думаю, чи потрібно це робити

,,Я власниця однокімнатної квартири. Іншого житла я не маю. Є в мене дочка, вона давно одружена. І ось уже вдруге вона до мене чіпається із запитанням — чому б мені не переписати на неї свою квартиру. От і думаю, чи потрібно це робити”, розповідає жінка похилого віку.

У її дочки житло є. Квартира двокімнатна. У сім’ї двоє дітей. Пенсіонерка розуміє, що після неї квартира все одно дістанеться доньці як єдиній спадкоємиці.

Вона б і готова подарувати їй квартиру, щоб донька, коли її ре стане не бігала інстанціями оформляти спадщину.

Але недавно пенсіонерка почула по телевізору історію.

— Теж жінка подарувала якомусь родичу своє помешкання, а потім залишилася на вулиці. От і думаю, що мені робити у такій ситуації. І дочка не хочеться засмучувати. А з іншого боку – боязко дарувати квартиру, – ділиться своїми побоюваннями жінка.

Побоювання власника квартири не безпідставні. Адже при даруванні житла дарувальник втрачає право.

Читайте також: Я, мама двох дітей, ніколи не розуміла, як можна одну дитину любити і завжди її захищати, а другу завжди у всьому звинувачувати. Як можна інтереси однієї дитини ставити вище за інтереси іншої

А обдарований таке право набуває і може вільно цією житло площею розпоряджатися.

Особисто я ніколи не раджу у такій ситуації оформляти договір дарування. Чому б просто не скласти заповіт.

А в цьому конкретному випадку навіть такий документ буде зайвим. Адже дочка єдиний близький родич. Квартира і без всього їй дістанеться.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page