fbpx
життєві історії
Я вперше познайомився з нареченим Галі в день їх весілля. Степан виглядав доволі хорошим і розумним чоловіком. Тому я відразу почав його жаліти. Ну немає на світі таких чоловіків, які б могли з цією жінкою прожити нормальне і щасливе життя. Але він, мабуть, знав, на що йде, і був до цього готовий. Ввечері я запитав Степана, як у нього справи з Галиною. Він тільки засміявся. Його сміх тривав недовго. Через рік з чимось він подав на розлучення

Я знав, що рідна сестра моєї Яни не дуже приємна людина. Я завжди намагався її уникати. Коли дружина запропонувала Галі поїхати з нами у відпустку, я одразу попрощався з ідеєю спокійно провести тиждень біля моря…

Якщо я скажу, що рідна сестра моєї Яни дивна людина, це, мабуть, не опише, якою вона є насправді. Я просто терпіти її не можу і радий, що вона живе в іншій області. Тому ми бачимося не часто.

Коли я ще зустрічався зі своєю дружиною Яною, кожен візит до її родини був для мене великим випробуванням. Сестра Яни Галина вміє висловлювати те, що думає. Замість допиту, який мали б проводити батьки, вона все взяла на себе.

Це було трохи дивно, але я не хотів починати “бурю”. Більш того, я бачив, що це було соромно слухати і Яні, і її батькам. Не треба пояснювати, що за словами Галини я не підходив Яні. Вона хотіла для сестри когось красивішого, багатого і так далі.

Незважаючи на несхвалення Галини, ми з Яною таки створили сім’ю.

Наскільки я знаю, у Галини ніколи не було довготривалих стосунків. Я навіть не здивований. З таким то характером… Тому я був ще більше здивований, коли два роки тому вона надіслала нам запрошення на весілля.

Моя Яна навіть не підозрювала, що ось-ось станеться щось подібне.

Я вперше познайомився з нареченим Галі в день їх весілля. Степан виглядав доволі хорошим і розумним чоловіком. Тому я відразу почав його жаліти.

Ну немає на світі таких чоловіків, які б могли з цією жінкою прожити нормальне і щасливе життя. Але він, мабуть, знав, на що йде, і був до цього готовий.

Ввечері я запитав Степана, як у нього справи з Галиною. Він тільки засміявся. Його сміх тривав недовго. Через рік з чимось він подав на розлучення.

І ось я нарешті перейшов до своєї проблеми. Галина ніяк не могла відійти від розлучення, і моя дружина не могла придумати нічого кращого, як взяти її з собою у відпустку.

– Море забере в неї весь смуток!

У мене вже тоді були інші думки щодо цього, але, нічого вдіяти я не міг…

Мені довелося пообіцяти своїй дружині, що я не здамся, це саме те слово, яке вона використала, і спробую пережити відпустку з її сестрою.

Це було справді складно. Вже коли ми чекали на реєстрацію в аеропорту, Галя скаржилася, що ми довго стоїмо, там жарко і одна людина виглядає підозріло…

Наступні сім днів я вважав за краще провести з дітьми. Я будував піщані замки і плавав з ними. Я був настільки виснажений, що щодня першим засинав. Я робив все, щоб уникнути Галі.

Але спільний сніданок і вечеря все одно завдавали мені клопоту. Одного разу Галя запитала, скільки шматочків печеної картоплі буде в її порції, я ледь встояв біля неї, бо та сильно засмутилася тим, як грубо їй відповіли.

На щастя, моя дружина була поруч і сказала їй думати що говорити.

Галя заплакала, а ми вийшли з кафе.

– Тату, а чому ніхто не любить мою тітку? – запитала мене дочка.

– Тому, що в неї кепський характер, – відповів я.

Всі інші дні відпочинку були дуже схожі. Діти гралися і не звертали уваги на те, що відбувається навколо, а я прекрасно бачив, що Галя створює задушливу атмосферу і кожен день сперечається з Яною.

Коли ми повернулися в Україну, я нарешті був щасливий. Та відпустка була найгіршою в моєму житті.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page