fbpx

Я впевнена, що таку невістку, як можу мати я, ніхто не захоче. Тому буду робити все, лиш би мій син отямився, і в них з Інною не дійшло до весілля. Я просто знаю її ще дитиною. Про батьків, взагалі, нема що нормального сказати. Але найбільше мене турбує її заїкання. Це ж в мене внуки такі можуть бути

Я впевнена, що таку невістку, як можу мати я, ніхто не захоче. Тому буду робити все, лиш би мій син отямився, і в них з Інною не дійшло до весілля. Я просто знаю її ще дитиною. Про батьків, взагалі, нема що нормального сказати. Але найбільше мене турбує її заїкання. Це ж в мене внуки такі можуть бути

Річ у тім, що ми завжди жили доволі бідно. Чоловік на заводі працював, я в садочку вихователькою. Ніякі бабусі, дідусі нам не допомагали. Карабкалися, як могли. Але двох дітей виростили.

Дочка в нас старша і вийшла два роки тому заміж. Занесло її аж до Рахова.

А ось з сином все не так і не те.

Хоча освіти, як такої хорошої, в нього немає, закінчив училище, але з другом він почав бізнес по перевозці з-за кордону машин.

Як тільки в нього з’явилися гроші, я відразу ж сказала, щоб про нас з батьком не забував. Він деякий час ще жив з нами, тому я старалася контролювати його гроші. Але стало гірше, коли він почав серйозно зустрічатись з якоюсь дівчиною.

Власне ця Марина і заставила його з’їхати від нас і піти жити разом на орендовану. Ось тоді вже почались проблеми, бо син давав нам з чоловіком “копійки”. Чисто, щоб за комунальні заплатити.

Але як би там не було, Марина також мала непогані гроші. І наскільки я знаю, батьки її заможні.

І я ніби вже й змирилася з вибором сина, як вони розійшлися.

Ну так, значить так. Нічого ж не вдієш. Деякий час він холостякував. І ось недавно я дізнаюся, що мій Денис зустрічається з Інною з сусіднього нашого під’їзду.

Я деякий час мовчала, бо надіялась, що вони розбіжаться. Але нещодавно син натякнув, що все в них серйозно.

І ось тепер розказую вам про цю “невістку”, не дай Бог.

Інну цю я знаю ще з малечку. Сім’я в них неблагополучна. Там ніхто ніде ніколи не працював. Живуть на допомогу бабусь та дідусів.

На них без сліз дивитися не можна. А що ще мене зачіпає, що ця Інна заїкається. Вона деколи як біля мене проходить, то нормально привітатися не може. Я хвилююсь, що в моїх онуків може така проблема бути. А я хочу здорових!

А ще, ми тільки вилізли з бідного життя. І ось я впевнена, що ця дамочка хоче обкрутити мого сина. Їй потрібні лише гроші. про нас з батьком він і згадувати не буде.

Читайте також: З першого дня знайомства з Яриною я за все платив сам. Туди спершу входили ресторани, кав’ярні, театри, благодійні концерти, останній з яких – Пивоваров. Але потім додалось більше: за продукти в супермаркеті, і навіть за одяг в торгових центрах. Це були не маленькі суми. Але я й подумати не міг, що роблю велику помилку. Благо, в мене є такі друзі

Син же каже, що в них велике і справжнє кохання.

Ну не вірю я в таке кохання, хоч ти трісни.

Не пара вона моєму сину, і крапка.

Як розлучити цю парочку? Може хтось був у схожій ситуації?

Автор Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page