fbpx

З першого дня знайомства з Яриною я за все платив сам. Туди спершу входили ресторани, кав’ярні, театри, благодійні концерти, останній з яких – Пивоваров. Але потім додалось більше: за продукти в супермаркеті, і навіть за одяг в торгових центрах. Це були не маленькі суми. Але я й подумати не міг, що роблю велику помилку. Благо, в мене є такі друзі

З першого дня знайомства з Яриною я за все платив сам. Туди спершу входили ресторани, кав’ярні, театри, благодійні концерти, останній з яких – Пивоваров. Але потім додалось більше: за продукти в супермаркеті, і навіть за одяг в торгових центрах. Це були не маленькі суми. Але я й подумати не міг, що роблю велику помилку. Благо, в мене є такі друзі.

Я познайомився з Яриною в одній із соціальних мереж, вподобавши її фото на фоні водоспаду “Гук”. Вона була прекрасна, як і природа навколо.

Ми просто переписувалися деякий час, але я не з тих людей, які люблять писати. Віддаю перевагу зустрічам. І ось, менше ніж через тиждень, я запросив Ярину на побачення.

Я думав, що вона відмовиться, що це занадто рано, але Ярина погодилася. Я написав їй, що ми йдемо до мого улюбленого ресторану. Не випадково це найдорожчий ресторан у місті. Я хотів справити на неї враження. І мені це вдалося. Ярина була в захваті.

– Я ніколи тут не була, але їжа справді смачна, – похвалила вона.

Коли ми закінчили їсти, я попросив рахунок і заплатив за нас обох. Мені навіть на думку не спало, що може бути якось інакше. Я джентльмен, тому платити за жінку на першому побаченні для мене є само собою зрозумілою справою. Ми вийшли з ресторану, і мені здалося, що перше побачення пройшло дуже добре. Незабаром ми перейшли до наступного.

Також довелося розрахуватися в кафе, а ще купив квитки в кінотеатр. Ярині жодного разу не спало на думку, що вона теж може витягнути свій гаманець і не звалювати всю оплату на мене. Але тоді я взагалі не звертав на це уваги. Мене цікавила лише Ярина.

Я був повністю вражений нею. Вона була така красива, і ми так добре ладнали. Я навіть не думав, чим все закінчиться.

На це мені звернули увагу мої друзі, коли я був з Яриною в їх компанії.

На той час ми з Яриною зустрічалися більше трьох місяців, і я все ще був неймовірно закоханий.

– Ти не заперечуєш, що ти єдиний, хто весь час платить за Ярину? Вона коли-небудь витягувала свій гаманець біля тебе? – запитав мене мій друг Юра.

– Коли я почав зустрічатися з Діаною, ми за все платили порівну. На початку це нормально!, – я був здивований чути таке.

Читайте також: Після того, як наш син відгуляв весілля з Аллою, ми з чоловіком ледь зі шкіри не вилізли, щоб їх життя було “кольоровим”. І квартиру їм моєї колишньої свекрухи подарували. І доклали їм на автівку з власної кишені. І взагалі, при першій же нагоді допомагали фінансово. Тому коли син повідомив нам, що розлучається, я ледь зі стільця не впала

І я почав про це думати. Це правда, що Ярина змушує мене платити абсолютно за все. Коли вона запрошує мене супроводжувати її за покупками одягу, я завжди їх оплачую сам. І не тільки для покупки одягу, але й для багатьох інших речей.

Гадаю, мені доведеться поговорити з нею про це. Те, що ми зустрічаємося, не означає, що я її спонсор і що вона може мене так використовувати. Я думаю, що пора підіймати цю тему.

А що ви думаєте з цього приводу?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page