fbpx

Я все розумію, молоді, сучасні, але те, як живе моя потенційна невістка, не вкладається в моїй голові. Після нашої розмови Марія попросила нічого не розказувати моєму сину. Виявляється, вона ще не визначилася, з ким хоче пов’язати своє життя. Мій Віктор, їй бачте, нудний. Та ясно як білий день, що вона вибере того, що при грошах, тільки для чого вона все це з моїм сином затіяла, поки не зрозуміло

Я все розумію, молоді, сучасні, але те, як живе моя потенційна невістка, не вкладається в моїй голові. Після нашої розмови Марія попросила нічого не розказувати моєму сину. Виявляється, вона ще не визначилася, з ким хоче пов’язати своє життя. Мій Віктор, їй бачте, нудний. Та ясно як білий день, що вона вибере того, що при грошах, тільки для чого вона все це з моїм сином затіяла, поки не зрозуміло.

Ну від кого, від кого, а від невістки я такого не очікувала.

Звісно, я не перший день на світі живу, і на особистому досвіді знаю, що таке сходити “наліво”. Мій перший чоловік Роман “наставив мені роги” зі своєю начальницею.

Я не змогла з тим змиритися, тож все-таки з ним розійшлася. На щастя, тоді не було в нас дітей і мене нічого з ним не тримало.

Це й на краще, бо потім я зустріла Назара, батька своїх дітей і взагалі дуже хорошого чоловіка.

Та історія зараз не про це. Мій син улюблений, Віктор, почав зустрічатися з однією дівчиною, Марією.

Ну чесно, мене її вигляд трішки насторожував: дуже вже вона була яскрава, як на обличчя так і в одязі. Я знала, що на таких дівчат часто задивляються хлопці, тож казала сину добре дивитися за Марічкою.

Син ж мені у відповідь лише говорив, що він повністю довіряє дівчині і контролювати її точно не буде.

Іноді мені здавалося, що Марія плутається у фактах із свого життя, але дівчина завжди вміло виправдовувалася.

Виходило так, що в Марії був вільний графік роботи і притому вона досить добре заробляла.

Ким вона працювала? Дівчина пояснювала, що вона якийсь спеціаліст з комунікації, тож може працювати з дому на телефоні, та час від часу їздити в офіс.

Я намагалася вірити Марії, хоч іноді до мене доходили різні слухи. То хтось із знайомих казав, що бачив її з якимось чоловіком і букетом квітів, то подруга казала, що бачила її із своїм босом, та я намагалася не вірити тому, поки не переконалася в цьому особисто.

Недавно я побачила Марію, дівчину свого сина із якимось залицяльником. Я не змогла промовчати, тож дочекалася вечора і пішла поговорити тет-а-тет з потенційною невісткою.

Одразу ж вирішила показати, що я серйозна жінка і сказала, що все знаю. Я не очікувала дізнатися такої правди.

Дівчина сказала, що любить мого сина, але він доволі нудний, та для сім’ї просто ідеальний, тому поки вона не може обрати, з ким їй насправді бути.

Марія казала, що один її чоловік – чисто для розваги і з ним ніколи не буде нічого серйозного, а другий –  начальник моєї подруги, просто для грошей і нічого більше.

Виявилося дівчина ні на якій роботі не працює…  Марія попросила не говорити про це сину і сказала, що сама все владнає.

Я такого не очікувала, навіть не знаю, що собі й думати.

Як думаєте чи варто мені сказати про все сину? Що ви взагалі думаєте про таку невістку?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page