fbpx
життєві історії
Я все розумію, моя бабуся родом з СРСР, але це вже переходить всі межі. Я приїхала недавно до неї, бо живу в сусідньому селі. Спершу бабуся була щаслива, наготувала, нагодувала, а потім почала розпитувати про моє життя і плани на майбутнє. Коли розмова зайшла за заміжжя і дітей, вона наче з ланцюга зірвалася. Не розуміє вона, що зараз молодь геть інша, і ці питання не стоять на першому місці

Моя бабуся Марія, якій вже 70 мене здивувала.

Звісно я розумію, що вона жила в СРСР, там минула її молодість. А пропаганда в ті часи зробила своє діло.

Недавно я приїхала до неї, хоч і живу в іншому селі. Тепер ж літні канікули і можу собі це дозволити.

Коли я приїхала все було добре, бабуся багато чого наготувала. Ми сіли їсти. Вона почала мене розпитувати “Як там університет?”
Ми давненько не бачилися, тож було, що розказати. Тим більше я перейшла на останній курс, і от от навчання закінчиться.

Потім вона поступово перейшла до розмов про залицяльників. Чесно відповіла, що нікого не було та і якось не щастить.

Тоді вона почала трішки стурбованіше: “А як же ти плануєш сім’ю створювати? Годинник не стоїть на місці”

Тоді я сказала, що поки сім’ю не планую, а дітей тим більше. Хочу перше побудувати кар’єру, міцно стати на ноги. В даний час для мене діти не в пріоритеті. Тим більше з ними занадто багато мороки.

Тоді моя бабця просто не могла стримати слів.

І почалося. Як ти смієш так казати? Тобі вже 21 рік, я в твоєму віці вже твоєю мамою під серцем носила. А ти що? Якусь небилицю верзеш. Як це діти морока? Діти – це щастя. І взагалі заміж вийти і мамою стати – це обов’язок жінки. Як дітей не будеш мати, то ти не жінка, а якась пустишка.

Марно я намагалася довести їй, що жінка нікому і нічного не повинна. Після тривалої дискусії я навіть пожаліла, що це сказала.

Читайте також: Моя сусідка Ліля геть розум втратила. Замість того, щоб допомогти дітям з онуками, вона собі пса купила. Недавно зустріла її з ним на вулиці. Питаю, звідки так чимчикуєте, а вона мені уявляєте що каже? “На стрижку свого красунчика возила!” Тьху-ти, хай його грець. Там, як виявилося, вона майже всю свою пенсію лишила. Я не посоромилася і прямо їй в очі сказала: “А тобі на старості літ хто води принесе – пес?”

А останнє, що вона сказала, що без дитини можу більше до неї і не з’являтися.

Не дійшовши до компромісу, я пішла до своєї кімнати.

От тепер сиджу і думаю, хто ж має рацію? Ставати батьками це обов’язок чи тільки за бажанням? Чи нормально, що жінка відмовляється від материнства?

А що думаєте ви?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page