fbpx
життєві історії
Я виховувала сина чоловіка з трьох років. Миколка поступово почав називати мене мамою. Моє серце так раділо. Своїх дітей я мати не могла, тому рахувала це, як подарунок долі. Але тепер, коли мого Андрія не стало, і я живу в його квартирі, Микола хоче зробити так, щоб я опинилася на вулиці. Я всю душу в нього вклала. За що все це мені на старість літ? Важка в мене життєва стежинка, але я сама у всьому винна. Тому, краще вчіться на моїх помилках

Ех, поділюся я з вами своєю долею. Вчіться краще на моїх помилках!

Замолоду багато набила я того, про що зараз дуже шкодую.

Я була важким підлітком, майже ніколи не слухала маму. Я часто гуляла до ночі, навіть якщо мене не відпускали, то втікала через вікно.

Я мала широке коло друзів. Коли мені було 15 багато хто із однолітків вже водилися з хлопцями. А я не хотіла бути “білою вороною”.

Тож моя увага стрімко переключилася на хлопців. В той період я і зустріла Романа. Це був крутий хлопець з району, хтось його боявся, але більшість поважали. Він підкорив мене своєю наполегливістю, хоча правду кажучи, я і не сильно опиралася.

Матір про стосунки не знала, і я впевнена, що не дозволила б. Адже мені було тоді 16, а хлопцю 22.

В той час більшим авторитетом для мене були мої друзі, які зовсім нічого не мали проти. Так ще і підштовхували перейти з Романом до серйозніших стосунків.

Тоді я була і мала, і наївна, ще під впливом друзів, тож і погодилася.

Невдовзі я дізналася, що чекаю дитину. Перший, хто про це дізнався, це був Роман.

І звісно ж, він був не в захваті, він почав переконувати, що ми зовсім юні і нам не батьківства. Все що я мала зробити, це погодитися, а все організує сам.

Роман обіцяв, що після цього нічого не зміниться він і далі буде мене любити. Хлопець казав, що дитина не на часі, але потім ми одружимося і точно будемо мати свої бажаних, запланованих дітей…

А я що? Я погодилася. І що з цього вийшло? Я залишилася без хлопця і без дитини. Невдовзі Роман мене кинув.

Через недовіру до чоловіків я дуже довго не мала стосунків. Наступного разу я наважилася на стосунки з Андрієм, коли мені перейшло вже за 35.

Дуже скоро ми стали жити разом. Час минав, але ми так і не розписалися. Андрій після невдалого шлюбу не бачив сенсу в офіційній реєстрації стосунків.

На жаль, через вік і через помилку минулого я більше не змогла стати матір’ю, але зате я дуже полюбила сина чоловіка від першого шлюбу.

Андрій розлучився зі свою дружиною і суд постановив залишити Миколу в батька.

В цей період малому було 3 роки, я виховала дитя, як своє. Я дала йому всю любов, яка накопичилася в мені за багато років. Коли Микола підріс став називати мене мамою. Я любила його, забезпечувала всім. Коли синок подорослішав я допомагала йому здобути бажану освіту.

І все було прекрасно до цього літа.

Читайте також: Я дуже після цього в дочці розчарувалася. Я все життя її берегла, як зіницю ока. Вона хотіла йти вчитися на художника, але ми з батьком зуміли Олю переконати, що це не професія для жінки. Поступила вона вчитися на бухгалтера, з цією професією її будь-де візьмуть, до того ж, з математикою вона була на “ти”. І ось після літа, коли вона отримала свої перші гроші, підробляючи в піцерії, я дочку не впізнала

В кінці серпня мій чоловік несподівано відправився на небо. Я була просто сама не своя. В цей період, ще й зламала ногу. Я залишалися в дома одна, нікому не потрібна і самотня.

Син чоловіка Микола, мав свої справи. І хоч я його виховувала в дитинстві, зараз йому не було діла до мене. Але недавно я почула, що Микола хоче виселити мене з квартири свого батька і зробити все можливе, щоб я нічого не отримала.

І що мені робити? Хлопчина залишився без батька. Я б і сама поступилася, але не зараз. Зараз мені немає куди податися, ще й з ногою проблеми. І ось що мені робити?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page