fbpx

Я вийшла заміж на зло своєму колишньому хлопцю, практично за першого зустрічного. Мій хлопець теж незабаром одружився, думаю теж на зло мені. І більше, поки ми з ним ніде не перетнулися! Хоча, може, колись побачимось

Я вийшла заміж на зло своєму колишньому хлопцю, практично за першого зустрічного. Мій хлопець теж незабаром одружився, думаю теж на зло мені. І більше, поки ми з ним ніде не перетнулися! Хоча, може, колись побачимось.

Мій нинішній чоловік працює у поліції. Спочатку був щасливим, що я вийшла за нього. Носив мені щодня маленькі ніжні букетики квітів. Але я до нього все одно нічого не відчувала. Ми познайомилися з ним на сварки моєї на того хлопця з яким зустрічалася.

Я думала тоді про свого коханого: «Не ти один такий гарний, захочу, і кожен у зубах принесе обручку на безіменний пальчик. Світ покладе до моїх ніг. Зірку моїм ім’ям назве». Ось така дурість крутилася в голові і заразом крутила мною.

Ми з подружками гуляли у парку та познайомилися з двома патрульними. Один з них начебто був яскравіший за другий, і дивився на мене із захопленням! Я подумала, що він якраз підходяща кандидатура для втілення мого задуму. Так закрутилося і ось за три місяці ми одружилися!

Вранці, я ніби прийшла до тями від своєї дурниці, і пошкодувала про свій вчинок. Чоловікові, звичайно, я нічого про мої причини виходу за нього я не розповідала. Якоїсь миті він почав пити, з часом все більше.

Потім я чекала дитину, стала дуже дратівливою. Я намагалася пояснити це, але він нічого не хотів чути. Напивається і почалося…

Нащо я одружилася з нелюбимим. Народилася донька, він забрав нас із лікарні. Начебто спочатку радів і був щасливий. Шептав мені на вухо слова кохання і питав: «Раз дитину мені народила, значить любиш хоч трохи?»

Але через три дні сильно напився і зі словами: ,,Ти ніколи мене не любила!” Виявляється, сусідка його матері розповіла про мій минулий роман.

Про нього багато хто знав, бо любили ми один одного шануй з дитинства. З моїм колишнім хлопцем були б напевно щасливі, якби були розумнішими. Чоловік почав бити мене щодня! Не те щоб дуже сильно, але дуже прикро. Це стало звичкою. Поступово він став більше пити, менше думати. Я терпіла, бо вважала, що заслужила на це.

Коли дочці виповнилося п’ять років, він також почав так ставитися. Тверезий ридає і просить у мене та доньки вибачення. Я, звичайно, почувала себе винною перед ним і прощала.

Але, коли до доньки почав так ставитися, я зрозуміла, що просто так не закінчиться… Ми втекли з моєю дитиною до моєї мами, але він нас там швидко знайшов! Обіцяє мені дуже погані наслідки, якщо не виявлю свідомість! Я почала боятися його!

І зовсім не знаю, як правильно вчинити, щоб не викликати ще більше його гніву. Але повертатись до нього категорично не хочу! Адже це точно добром не скінчиться! Не виходьте дівчата заміж нікому на зло! Зло повертається.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page